SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50tka na redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
Witaj Jesteś tylko jeden cm.niższa odemnie, i niewiele młodsza. Miło będzie mieć kogoś na SFD w swoim przedziale wiekowym.
Powodzenia i będę zaglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
noooo znaczy ze i nasze pokolenie cos chce ze soba z glwa zrobic
byle by tu nam koleznaka nei polozyla laby i nie oddala sie malkontenctwu Bo ja to czytam miedzy wierszamy : "nie uda sie, tak nie moga, inaczje nie moge..."
Szukaj sposobow jak mozesz a wszytsko bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8906
;p nie chodzi o to , że się nie da, ale to mnie dziwi, że tylko 10kg w rok na takiej radykalnej zmianie sposobu odżywiania się. No ale jak nie tak, to tak. Nie ma lipy. Jadę po kurczaka i zapas jajek i awokado. Czyli od dnia jutrzejszego porządnie 12 tyg tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak juz jest, czasami radykalne diety powoduja tylko reakcje obronna organizmu, Nie wiesz co sie dzieje z twoim ukladem hormonalnym to on gra glowna role w odchudzaniu
Masz zdjecie swojej sylwetki? mozesz mi na priv wyslac jezli nie masz nic przeciwko temu.
I prosze cie postaraj sie cos wymyslec z ruchem, ja wiem ze mas problem nei stoje tam nie powiem ci co mozesz robic ale mozesz na pewno wiecej niz cie sie wydaje a moze nawet powinnas, chociaz ta gimnasyka chociaz dlugie spacery.
Sa buty reeboka te z podeszwa zaokraglona one odciazaja stawy kolanowe i biodrowe moze ci bedzie latwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8906
Mam te buty;p
Zdjęcia postaram się dziś wieczorem podesłać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8906
Kurcze no jakoś nie za fajnie to wygląda. Aha dla podkreślenia chleb sojowy niskowęglowodanowy(weim, syf) Ale tylko 6,2gww już go nie ma.




Zmieniony przez - tyralaa w dniu 2012-06-16 21:17:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zapomnij o chlebie, po prostu... jakimkolwiek, naucz sie jesc LC jedz wiecej warzyw i to co pozwolilam W ogole znowu pijesz mleko odtluszczone Masz wciaz malo tluszczu tak nie wolno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8906
Ale za to mogę się pochwalić, bo poszłam (jak dla mnie) na wyczerpujący rowerek ok 30min:PP i byłam na basenie godzinkę. Dopiero muszę się wdrożyć w jedznie takiej ilośći tłuszczu. Wcześniej wszystko chudziutkie pomijając fakt, że nic to nie pomagało z kg.

Zmieniony przez - tyralaa w dniu 2012-06-16 22:01:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8906
Ooo a czy takie coś ok? plus jakieś warzywka typu kapusta, pomidor, ale żeby nie przekroczyć oczywiście ww.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8906
Czy teraz jest ok? Jest jakaś konkretna ilość tłuszczu na tej diecie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy na uda i pośladki.

Następny temat

co robić

WHEY premium