SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4x split i bieganie- po jakich partiach biega?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Dzienniki Juniorów.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 261 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2579
Poniedziałek 4'ki uda i łyki. Wtorek 2'uda, klatka i biceps. Środa free, Czwartek- plecy i kaptury. Piątek barki i triceps. Chciałbym dorzucic bieganie, aby szybciej odnowic kondycję oraz wyrzucic "papierosowy balast" z płuc. W jakie dni polecacie biegac- jestem zwolennikiem sprintów. Weekend chcę się regenerwowac.

Poniedziałek po nogach i środę jak mam wolne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
po nogach może być średnio
środa spoko i piątek np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 261 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2579
Jestem eko- coś brac po treningu jednoczesnie przed bieganiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
w sensie po treningu siłowym i idziesz od razu biegać ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 261 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2579
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
W jakieś suple chcesz zainwestować, na poprawę regeneracji, wytrzymałości ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 261 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2579
Powiem Ci tak. I regeneracja oraz wytrzymałośc. Dopóki nie kupię auta razem z dojazdami do pracy nie ma mnie w domu po 12-13h. Jedynym plusem jest to, że siłownię mam 3 m pod sobą. Także w DT wracam z pracy- posiłek przedtreningowy w domu (lub w autobusie/tramwaju) siłka, tutaj coś przed bieganiem, szybko przebrac się w ciuchy do biegania i wio na asfalt. Od poniedziałku biorę żeń-szeń OLIMP.

BCAA? Tyrozyna?


Zmieniony przez - syntholiusz w dniu 2016-10-06 11:20:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Prędzej BCAA i beta alanine

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 261 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2579
Ok. BCCA będę brac codziennie 1g/10kg.mc A beta alanina? 1,5g/10kg mc? Mogę BCAA i Beta alanine brac razem z posiłkami czy na czczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
ba nie bież na kg masy bo wyjdzie za dużo jak sporo ważysz np przy 100kg by było juz15g a t ozdecydowanei za duż daj ok 2-3g przed i potreningowo i w nietreningowe też 2 dawki/

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
bezposrednio po treningu nog bieganie more byc ciezki sczegolnie sprintow bo jeszcze zwykle crdio robic byloby by latwiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór firmy kreatyny wegli + białka

Następny temat

Trening wytrzymałości siłowej nóg + wzmocnienie góry (kolarz)

WHEY premium