SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie po siłowni

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Witam, mam do was pytanie takie jak jest w temacie. Czy bieganie/rowerek po siłowni jest przydatne ? Palimy w tedy mięśnie czy tkankę tłuszczową
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
Jak robiłem mase to mimo dobrej diety też przybrało mi trochę tłuszczu, na siłowni też słyszałem od wielu gostków, że mimo diety dostają trochę tłuszczyku.

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
ani jedno ani drugie sie nie pali od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
To jak schodzą mi kalorie które widzę na liczniku to co to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
glikogen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
A jak bym robił to cardio powyżej 20min to da mi to coś w pozytywnych skutkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jak słusznie zauważyłeś palisz kalorie. Bieganie po treningu podczas budowania masy wspiera "niezalewanie" się organizmu a to czy będą spadki mięśniowe zależy od diety. Generalnie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
ze co?!!!!!!!!!! jakie niezalewanie? jak sie ma diete z odpowiednim bilansem kcal to zedne "zalewanie" nie wystepuje i aeroby nie sa potrzebne, a z kolei jak ma sie +1000 kcal to aeroby tyle nie przepala wiec to nic nie daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Shadow może cię to zaskoczyć, ale są i tacy którzy pomimo dopiętej na ostatni guzik diety mogę się zalewać. Nie każdy organizm jest taki sam, a aeroby na masie pozwalają w sposób kontrolowany nabierać masy. Takie są fakty.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
rzeczywiscie zaskakuje mnie to bo to jest niemozliwe. jezeli ma bilans kcal odpowiedni to skad mu sie biora kcal do zalewania? wogóle to wnerwia mnie to słowo zalewane. to jest poprostu otłuszczanie sie zalac to mozna ognisko wodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ano shadow powiem ci, że mnie ZALEWA przy 3000kcal, a jak mam aktualnie 3200kcal+cardio to masa idzie do góry, a tłuszcz trzymam w ryzach. Przykro mi, ale odpowiedni bilans to nie wszystko. Musi być też odpowiedni trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
co ty nie powiesz, a w innym temaci pisałes ze trening na mase nie ma znaczenioa tylko miska. tak to jest jak w kazdym temacie piszesz co innego co ci pasuje. szkoda dyskutowac bo ty zmieniasz zdanie jak kobieta buty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej robić?

Następny temat

Prośba o sprawdzenie planu

WHEY premium