SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

45+ Bóle i zakwasy.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
lionheart45
Witam.Mam 46 lat i chciałbym przerobić beczułkę na kaloryferek tzn.muszę zacząć ćwiczyć. Co możecie mi polecić na bóle i zakwasy w początkowej fazie ?


lion musisz wybaczyć chłopakom za naskoczenie ale:

a) każdego z nas tutaj drażnią po prostu ewidentne błędy ortograficznie gdyż jest coś takiego jak automatyczne sprawdzanie pisowni na forum.
b) każdy tutaj czuje "dumę" jak pojawiają się zakwasy bo to oznacza że nie było op*****la na treningu

co do bóli to zależy - może zła technika, za duże obciążenie itp. itd. to bóle mięśniowe, szkieletowe jakie?

wypełnij ankietę, wrzuć fotki, cele i zacznijmy od nowa bez chowania urazy a admin jak może niech zmieni nazwę topica bez orta i koniec tematu.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
lionheart45 zauważył błąd bo widziałem, że założył od razu drugi temat bez błędu ortograficznego, ale admin skasował temat niestety napisany prawidłowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Ale ten drobny błąd swoje zrobił-juz dwie strony na liczniku...
Byle tak dalej...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2126
Jak nie boli, to nie wiesz, że żyjesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131037
radek_0
Jak nie boli, to nie wiesz, że żyjesz :)

Chyba już nie żyje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 144
Nie mam sobie nic do przebaczania. Edytowałem temat,ale widocznie coś poszło nie tak. To już nie mój problem. Co do Palikota to jest to polityk partii ,,Twój Ruch,, który ma nie równo pod sufitem. Lubi związki homoseksualne,ale przeszkadza mu ustawa o uczczeniu świętości Papierza,która nic nas nie kosztuje. Na tym świecie zawsze znajdą się ludzie ,którzy za wszelką cenę chcą robić innym na złość i zmieniać porządek rzeczy. A ja tylko zapytałem o dolegliwości w pierwszych dniach treningu. Sorry,że trafiam na niegodziwców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dostałeś konkretne zapytania o to co Ci dolega, nie odpowiadasz, a piszesz wywody na temat Palikota i Papieża... Faktycznie ludzie tutaj są nie godni pomóc Ci z Twoim problemem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 144
Dzięki Wojtek. Tak na prawdę to dopiero przymierzam się do ćwiczeń,ale jeśli przerwa trwała 20 miesięcy lub więcej a brzuch przerósł tyłek to spodziewam się ,że będzie mocno bolało. Wiem bo kiedyś jeździłem w kolarstwie i tańczyłem w Cepelli,ale miałem wtedy 18 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ja żadnych teorii które leżą u podstaw bólu Ci nie przytoczę, bo się nie znam, a sam miesiąc temu zacząłem, ale to co Ci mogę powiedzieć, to mnie zakwasy spać po nocach nie dawały, taki był ból. Było, minęło, teraz są, ale już nie w takiej bolesnej formie jak na początku. Każdy to musi przejść. Tak jak pisane było wcześniej, wszystko zależy od tego jakiego rodzaju są to bóle, a to Ty powinieneś wiedzieć najlepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 144
Jasne. Muszę sobie wyznaczyć partie mięśniowe,które chcę rozwijać. Miłego weekendu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybieramy esencję ćwiczeń. Zaproszenie do zabawy - ankiety.

Następny temat

Konkurs Krata na Lato 2 Edyc. wg bury07

WHEY premium