SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAKWASY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam się jak u was się ma sprawa zakwasów.
Czy macie je często, po jakich ćwiczeniach, na jakich mięśniach?

pozdrowienia...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6129
Zakwasy mam zawsze po treningu klatki! Natomiast po teningach na inne partie ciala rzadko. Czy to znaczy, ze za malo katuje moje miesnie?

Pozdrawiam

MJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klatkę zawsze czuję na nastepny dzień. Ostatnio zdarzyło mi się, że czułem jeszcze małe zakwasy na 4 dni po treningu klatki.
Co do innych mięśni to miewam zakwasy na tricepsie, czasem plecach, bicepsie i przedramionach.

pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Mam to samo co Snake. Po klatce zawsze, po plecach często o barkach, bicu i tricepsie nigdy. Nogi też żadko raczej.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zazwyczaj zakwasy występują u mnie gdy zmieniam lub modyfikuje trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
mam tak samo jak REMO, tylko po zmianie systemu. W trakcie danego raczej nigdy, chyba, ze zwieksze intensywnosc

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja mam wiekszy problem.
Zakwasy klatki trzymaja mnie z reguly 4 dni.
Triceps 3 dni.
Pozostale partie maja sie dobrze i nic nie czuje.


HyperSpeed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Im większe zakwasy tym bardziej skatowane mięśnie.
U mnie zakwasy zaczynają się po 24 godzinach i trwają ok. 2 doby; dlatego ćwiczę każdą partię mięśni 1 raz w tygodniu.
Pozdrawiam i życzę zaj...tych zakwasów.
Draht.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Ja też zawsze mam zakwasy na klatce, plecach, bicepsie, tricepsie i nogach. Duże partie po 4 dni a małe 2 - 3 dni.


SSJ4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1814
ja mam zakwasy prawie po kazdym treningu, ale u mnie to dopiero poczatki, w kazdym razie staram sie cwiczyc tak, zeby na drogi dzien miec lekki problem z ruchami poprzednio trenowanych miesni!

-=TWIST AGAIN=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Staram się trenować z taką intensywnością żeby na drugi dzień odczuwać ćwiczoną grupę mięśniową.Jeżeli nie czuję nic to następnym razem zwiększam intensywność. Praktycznie zakwasy mam przez cały tydzień większe lub mniejsze, wszystko odpuszcza w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek rano.

Tomek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha

Następny temat

Wada wzroku...

WHEY premium