SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40neos - Projekt Masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja zauważyłem ustawienie nóg, kolan przez co na drugim filmie prawie sie wywalił. do tego przysiad jest bez zatrzymania i odbija z kolan co nie jest dobre dla stawów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Żebym był na Twoim miejscu i ktoś tak doświadczony chciał mi pomagać korygować błędy napewno bardziej bym do tego sie przykładał bo jak patrze robisz to na totalnym luzie a naprawdę masz olbrzymia szanse jak nie skorzystasz z niej dalej bd stał w miejscu. Powodzenia obserwuje!! Rośnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pewnie. też chętnie bym skorzystał z wiedzy i doświadczenia Huberta:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Hubert coś mam zwalonego na yt i nie mogę odwrócić tego 1 filmiku
Co do przysiadów to hmmm robiłem go 3 raz w życiu,
mam problem przyznam się od razu z ułożeniem stóp na podłożu. Kilka lat temu miałem miażdżycę kości piszczelowej i urosły mi guzy, które już dzisiaj nie bolą jak dawniej, ale spowodowało to, że gdy np kucam nie dotknę całymi stopami podłoża. Mam taką blokadę kolan i kucam jakby stając na palcach. Podpatrzyłem na siłowni, że ktoś podobnie jak ja ma i podkłada pod stopy 2,5 kg talerze przez co może wykonywać przysiady, poszedłem w jego stronę i tak właśnie robię ...

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19105
Użyj "Windows Movie Maker" zajmie Ci to 30sek. i wrzuć jeszcze raz na YT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Próbowałem Windows Movie Maker, ale wyskakuje błąd, że nie może odczytać formatu

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19105
Trzymaj.






PS. Lepiej oglądać przez stronę YT wtedy filmik jest normalnych rozmiarów, bo tutaj jakoś ucina.

Zmieniony przez - kierus w dniu 2012-12-29 22:47:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Ok dzięki ;)
W jakim programie to edytowałeś i obracałeś ?

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19105
Windows Movie Maker =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
You Tube
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW z superseriami do oceny

Następny temat

trening

WHEY premium