SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 test składkowy białek-opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
Witam serdecznie w 2 odsłonie testu składkowego. W tym temacie będziemy opisywać smak,rozpuszczalność oraz subiektywne odczucia różnych białek.Akcja była składkowa mająca na celu możliwość spróbowania wielu różnych białek w wielu różnych smakach.Nie każdy chce kupować puszkę 1-2 kilogramową takie składkowe akcje mają na celu mozliwość przetestowania wielu różnych produktów w wielu różnych smakach.Zamiast męczyć sie z jednym smakiem przez miesiąc możesz co dzień pic coś innego i w innym smaku.Na 2 test poszły poniższe białka,których zdjęcia będą wklejone.Takie akcje będą powtarzane systematycznie a nabór chętnych do nich będzie przeprowadzany w dziale doping,oraz oczywiście w dziale Suplementacja-Nasze Testy.Duża ilość opinii userów którzy sa na SFD latami zapewnią rzetelną opinię bez pimpowania i anty pimpowania produktów.Proszę ograniczyć spam w tym wątku do minimum.Postaramy się opisać wszystko rzetelnie wraz ze zdjęciami jak wyglądają produkt po rozrobieniu.Oceniamy w taki sposób.
1-smak
2-rozpuszczalność
3-piana
4-gęstość
5-ogólne odczucia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
1-Scitec 100% whey protein proffesjonal smak czekolada-malina
1-smak – rozpuszczona czekolada z nadzieniem malinowym
2-rozpuszczalność – 5/5 – kilka machnięć shakerem – żadnych grudek
3-piana – 5/5, brak piany
4-gęstość – w 200ml wody jak napój.
5-ogólne odczucia – Polecam. Białko nie jest zbyt słodkie, a połączenie tych dwóch smaków jak dla mnie mistrzostwo.

2- Megabol INFUSION smak poppy sead cookies
1-smak – strasznie dziwny smak. Nie wiem, co to jest, ale czuć jakby piasek podczas picia – to pewnie miałybyć ciastka.
2-rozpuszczalność - dobra
3-piana – bardzo lekko się zapieniło. Piana schodzi dosyć szybko.
4-gęstość – jak napój w 200ml wody
5-ogólne odczucia – Bez wyraźnego smaku, nie pasuje mi ten „piasek” podczas picia tej odżywki. Nie polecam w żadnym wypadku.

3-MHP COMBAT smak snickerdoodle
1-smak – wyraźny smak cynamonu, dosyć słodkie.
2-rozpuszczalność - 5/5
3-piana – 4/5, bardzo mało, ale też powoli schodzi.
4-gęstość – w 200ml wody jak napój
5-ogólne odczucia – lubię smak cynamonu, więc osobom, którzy również go lubią – polecam. Może nie jest to smak do codziennego stosowania, ale co kilka dni dla odmiany można śmiało wrzucić.

4-MR.BIG Muscle protein smak stracciatella
1-smak – łagodny smak, niezbyt słodkie
2-rozpuszczalność - dobra
3-piana – 5/5 – brak [piany
4-gęstość – 2 porcje rozpuszczone w 400ml – jak shake
5-ogólne odczucia – jak dla mnie było trochę zbyt gęste, kawałków czekolady dosyć sporo. Nie kupiłbym całej puchy. Ledwo dopiłem do końca te dwie porcje.

5-Scitec superb smak czekolada
1-smak – fajna, delikatna, słodkawa czekolada.
2-rozpuszczalność – 5/5
3-piana – brak piany
4-gęstość – 2 porcje w 450ml wody – lekko gęstsze niż napój – dla mnie idealne
5-ogólne odczucia – Bardzo smaczne białko. Pije się z przyjemnością. Zarówno to, jak białko nr. 1 tego testu(czekolada-malina) – wyśmienite.

6-XXL Nutrition smak dutsch specurlaas
1-smak – niestety, ale nie wiem, co to za smak – jest taki lekko słodkawy, przyjemnie się piło.
2-rozpuszczalność – 3/5, trochę dłużej musiałem mieszać, niż resztę białek z testu.
3-piana – bardzo delikatna. Można było pić od razu po wymieszaniu,
4-gęstość – może lekko gęściejsze od napoju .
5-ogólne odczucia – Bez jakiejś rewelacji jak przy białkach Scitec`a. Dało się spokojnie wypić, ale raczej nie zdecydowałbym się na zakup.

7-Myoprotein Impact Whey Protein Summer fruit
1-smak –dla mnie chemiczny, owocowy smak.
2-rozpuszczalność - 3.5 – dosyć długo mieszałem, żeby nie było grudek.
3-piana – raczej brak.
4-gęstość – jak napój
5-ogólne odczucia – Żadna rewelacja. Nie kupiłbym całej puchy i na pewno nikomu nie polecił. Dało się to jednak wypić za jednym razem – nie jak stracietellę.

8-Arnold Iron Whey smak cookies&cream
1-smak – słodkie ciastko, bardzo smaczne.
2-rozpuszczalność - dobra
3-piana - brak
4-gęstość – gęstsze niż napój
5-ogólne odczucia – pierwsze białko o smaku ciastek, które mi naprawdę smakowało. Polecam.



9--w srebrnych torebkach
1-smak
2-rozpuszczalność
3-piana
4-gęstość
5-ogólne odczucia

10-SFD WPI Isowhey Instant smak wanilia
1-smak – słodki, delikatny smak wanili
2-rozpuszczalność - dobra
3-piana – chyba nie było
4-gęstość – jak napój
5-ogólne odczucia – bez szału, ani bez jakichś rewelacji. Normalne białko o smaku wanili.

11-SFD WPC V3 smak cappucino w kazdej torebce jest 1 porcja
1-smak – dosyć słaby posmak kawy
2-rozpuszczalność - dobra
3-piana – lekka, szybko opadła
4-gęstość - napój
5-ogólne odczucia – zbyt mało wyrazisty smak kawy.

11.A- j.w. smak adwokat w kazdej torebce jest spakowane po 1 porcji
1-smak – słaby smak
2-rozpuszczalność - dobra
3-piana – nie było
4-gęstość – jak napój
5-ogólne odczucia – zbyt mało wyczuwalny smak awokado. Nie polecam.

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
.













treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
.













treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
Po raz kolejny chciał bym podziękować Danielowi ze sklepu SFD za przykazanie nam nie odpłatnie 2 opakowań białek.I troszeczkę zamieszałem,bo wyjechałem na weekend i nie wziałem kartki z rozpiską pod nr 1 jest scitec czeko-malina spakowane po 1 porcji.W opakowaniach aluminiowych jest CFM whey protein Vitalmaxa resztę rozpiski wrzucę w niedziele po południu.W części woreczków jest popakowane po 2-3 porcje białka.Przepraszam za zamieszanie.Niebawem kolejna odslona testu skladkowego proszę obserwować forum.


Rozpiska -

1-Scitec 100% whep protrein proffesjonal smak czekolada-malina w każdej torebce po 1 porcji
2- Megabol INFUSION smak poppy sead cookies w kazdej torebce po 1 porcji
3-MHP COMBAT smak snickerdoodle w każdej torebce po 1 porcji
4-MR.BIG Muscle protein smak stracciatella w każdej torebce są 2 porcje białka
5-Scitec superb smak czekolada w kazdej torebce są 2 porcje spakowane
6-XXL Nutrition smak dutsch specurlaas w każdej torebce są spakowane 2 porcje
7-Myoprotein Impact Whey Protein Summer fruit w każdej torebcę sa po3 porcje
8-Arnold Iron Whey smak cookies&cream w każdej torebce sa spakowane po 2 porcje
9--w srebrnych torebkach-w każdej torebce jest 1 porcja smak banan
10-SFD WPI Isowhey Instant smak wanilia w każdej torebce jest 1 porcja
11-SFD WPC V3 smak cappucino w kazdej torebce jest 1 porcja
11.A- j.w. smak adwokat w kazdej torebce jest spakowane po 1 porcji

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2014-11-03 11:02:01

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
A więc ja zacznę
Podziekowania należą się Danielowi ze sklepu SFD za dorzucenie darmowych białek oraz lodzianinowi za zorganizowanie kolejnej już edycji testów.

Scitec nutrition - 100% Whey protein professional


CZEKOLADA Z MALINĄ

Smak 9/10:
Ogólnie średnio pasują mi smaki owocowe ale tu miłe zaskoczenie. Bardziej czuć jednak malinę niż czekoladę, ale smak mało chemiczny za co duży plus. Białko piłem z mlekiem.
Rozpuszczalność 10/10:
Bez grudek, bez problemów.
Piana 8/10:
Trochę piany powstało ale niewielka ilość która zaraz opadła.
Gęstość:
Białko dość gęste ale nie do przesady. Lubie gęste białka więc dla mnie to plus.
Ogólne odczucia 9/10:
Ogólnie warte polecenia, ciekawa odmiana dla standardowych smaków.


Vitalmax - CFM Whey Protein 82



BANAN

Smak 5/10:
Mało intensywny, mało wyrazisty, mało bananowy. Gdybym nie wiedział że to banan łatwo mogłbym pomylić go z jakimś innym smakiem. Ale da rade wypić. Białko rozpuszczane w mleku.
Rozpuszczalność 10/10:
Piana 7/10:
Trochę się pieniło ale nieznacznie.
Gęstość:
Mało gęste.
Ogólne odczucia 5/10:
Niestety, banan z innych firm, chociażby z SFD wypada smakowo dużo lepiej.


Zmieniony przez - muzzy17 w dniu 2014-10-31 14:33:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3158
Vitalmax - CFM Whey Protein 82


smak
1/10
rozpuszczalność
9/10
piana
7/10
gęstość
2/10
ogólne odczucia
Najgorsze białko w smaku jakie piłem praktycznie moge napisać ze to nie ma smaku(robione z wodą) , rozpuszczalność dobra 10 ruchów szejkerem i zero grudek piana minimalna i szybko znikła , bardzo rzadkie ale to akurat mi nie przeszkadza :P . Ogólnie nie polecam . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 709 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6656
a jest możliwość napisania w których workach jest wiecej niz 1 porcja? ;p bo ja 4 wsypalem odrazu caly, 3 tez..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
Niestety w niedzielę ale większość porcji to były porcję porcje po ok 30 gram jak jest więcej to tak wyszło.Zrbcie na pierwszy ogień sciteca czeko-maline a potem temat uzupelnie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
Scitec nutrition - 100% Whey protein professional

CZEKOLADA Z MALINĄ

Smak 10/10:
Piłem z wodą. Szczerze mówiąc nie piłem nigdy lepszego białka . Czekolady prawie w ogóle nie czuć, ale mi to nie przeszkadza.

Rozpuszczalność 10/10:
Bez problemów.

Piana 9/10:
Piana dosłownie na 5 sekund, więc ok.

Gęstość:
Fajna konsystencja. Z wodą raczej nigdy nie będzie bardzo gęste.

Ogólne odczucia 10/10:
Na prawdę dobre białko. Szczerze mówiąc, to nawet jakbym chciał do czegoś się przyczepić to nie mogę.

Zmieniony przez - SzaroUek w dniu 2014-11-01 12:14:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Scitec nutrition - 100% Whey protein professional

Smak 9/10
Jeszcze tak dobrej odżywki nie piłem daje 9/10 asekuracyjnie jakby coś było lepszego .
Rozpuszczalność
10/10 rozrabiałem w bidonie bo zapomniałem shakera a pojechałem do rodziców w odwiedziny, nie ma nani jednej grudki
Piana
9/10 mala ilość pianki praktycznie wcale
gęstość
9/10 nie za gęste(jak np. kazeina micelarna konkurencyjnej firmy) ale nie za rzadkie takie optymalne :)
ogólne odczucia
Poważnie zastanawiam się nad kupnem tego białka bo po wypici przeszła mi nawet ochota na słodycze 9/10.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko przed treningiem

Następny temat

Kreatyna mono jak najkorzystniej przyjmować?

WHEY premium