SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 test składkowy białek-opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Scitec nutrition - 100% Whey protein professional- czekolada malina


1-smak - 9/10 smak jak dla mnie rewelka bardzo wyrazisty, miłę zaskoczenie
2-rozpuszczalność - 10/10 bez zastrzeżen
3-piana - j/w
4-gęstość - w niewielkiej ilosci wody i ne było jakieś za bardzo geste, wiec ogólnie raczej rzadkie
5-ogólne odczucia - 9,5/10 bardzo duzy plus, nigdy nie miałem okazji spróbowac białka w takim smaku i miłe zaskoczenie, wydaje mi sie ze smiało można plecic i nikt nie bedzie zawidzione


p.s a jak robie dwa dni pod rząd te same smaki to mam dawac z nich dwie opienie? czy tylko raz daje, bo druga opinia bedzie taka sama;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
MR.BIG Muscle protein smak stracciatella

Smak 5/10:
Średniawka, pachnie rumem i smakuje podobnie. Kawałki czekolady tak jak z makiem, opadają na samo dno. Czuć chemie ;)
Rozpuszczalność 5/10:
Ostatnio wrzucam wszystko do szklanki i mieszam łyżką/widelcem, nie rozpuściło się wszystko, zostały grudki, więc słabo
Piana 9/10:
Mało piany
Gęstość:
Białko dość gęste ale nie do przesady. Generalnie ok
Ogólne odczucia 6/10:
Kupić bym nie kupił, bo nie mój klimat, ale na 1 raz czemu nie ;)


Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Myprotein - Impact Whey Protein


Summer Fruit

Smak 9/10:
Kolejne zaskoczenie, spodziewałem się czegoś dużo gorszego. Smak jogurtowo-owocowy. Nie za słodki, nie czuć bardzo chemią.
Rozpuszczalność 10/10:
Piana 8/10:
Mała ilość piany
Gęstość:
Dość rzadkie.
Ogólne odczucia 9/10:
Jeśli o mnie chodzi moge szczerze polecić ten smak. W najbliższym czasie pokuszę się może o cała paczkę.


Megabol - EXP Infusion


Poppy sead cookies

Smak 3/10:
Smak porazka. Tak jak już ktoś pisał, smakuje jak mąka. Żadna przyjemność z picia.
Rozpuszczalność 7/10:
Trochę grudek było.
Piana 6/10:
Sporo piany.
Gęstość:
Dość gęste ale bez przesady.
Ogólne odczucia 4/10:
Jeśli o mnie chodzi nie polecam. W podobnej cenie można dostać dużo lepsze białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29613 Napisanych postów 62983 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902753
wbijam po sogu kazdemu komu wejdzie za rzetelne opinie i kawal dobrej roboty! i sory za off top.\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149


MR.BIG Muscle protein smak stracciatella

smak
7/10 - może bardziej gdyby tej wanilii dali było by lepsze. kawałeczki czekolady przyjemnie podkręcają smak. a jakościowo jak rozpuszczone lody ;)

rozpuszczalność
10/10 - tylko w sitku kawałki czekolady zostają.

piana
7/10 - wyczuwalna ale nie przeszkadza w piciu dodaje wrażenia że to rozpuszczone puszyste lody

gęstość
8/10 - mogło by być gęstsze ale nie narzekajmy przecież pijemy to dla przyjemności.

ogólne odczucia
Smak przypomina lody straciatella które się nam rozpuściły w pudełeczku. smaczne fajne i przyjemne a kawałki czekolady uprzyjemniają picie tego ze szklaneczki.


Pragnę podkreślić że na razie wszystkie testy robie na WODZIE 200ML!!!!! jeśli gdzieś będzie użyte mleczko to będzie to zaznaczone.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149


MHP COMBAT smak snickerdoodle


Smak 6/10 - snickerdoodle kojarzyło mi się raczej z snikersem którego smak znam ale to za nic nie przypomina mi tego smaku natomiast prędzej podchodzi mi pod cisto z cynamonem

Rozpuszczalność 10/10: - raz dwa trzy i gotowe

Piana 9/10: - widoczna lekka na zdjęciu ale mi ona nie przeszkadzała

Gęstość: 8/10 - coś tam niby mogło by być lepiej ale co tu dużo marudzić.

Ogólne odczucia
Fajne tylko nazwa oszukana bo człowiek się nastawia na smak snikersa a tu "BUM" piernikowo cynamonowe (bo taki smak mi się kojarzył) aż celowo do Łodzianina napisałem czy nie pomylił numerków. Ktoś kto nazywał produkt musiał mieć ostrą noc i zero smaku ale cóż... poza fałszywą nazwą smakowało.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
7-Myoprotein Impact Whey Protein Summer fruit

1-smak (Z wodą) 2/5 Mdła truskawka, kiepsko się to piło
2-rozpuszczalność 2/5 Mimo dość długiego shakerowania pozostało mnóstwo gudek
3-piana 4/5 Lekka piana, szybko opadła
4-gęstość z 300ml wody 4/5 Wodniste mimo porci 40g na 300ml wody
5-ogólne odczucia 3/10 Ja napewno tego białka polecić nie mogę na podstawie w/w kryteriów



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48990
MusclePharm - Combat

SNICKERDOODLE

Smak 10/10
Bardzo słodkie , dobrze wyczuwalny cynamon dobra alternatywa dla słodyczy na redukcji :P
Rozpuszczalność 10/10
Idealna
Piana 10/10
brak
Gęstość 9/10
rzadkie takie lubie
Ogólne odczucia 9/10
Dla mnie bomba mogę polecić białko
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko przed treningiem

Następny temat

Kreatyna mono jak najkorzystniej przyjmować?

WHEY premium