SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

7 składkowy test białek-opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
Witam serdecznie w 7 odsłonie testu składkowego. W tym temacie będziemy opisywać smak,rozpuszczalność oraz subiektywne odczucia na temat różnych białek.Akcja była składkowa mająca na celu możliwość spróbowania wielu różnych białek w wielu różnych smakach.Nie każdy chce kupować puszkę 1-2 kilogramową, takie składkowe akcje mają na celu mozliwość przetestowania wielu różnych produktów w wielu różnych smakach.Zamiast męczyć sie z jednym smakiem przez miesiąc możesz co dzień pic coś innego i w innym smaku.Na 7 test poszły poniższe białka,których zdjęcia będą wklejone.Takie akcje będą powtarzane systematycznie a nabór chętnych do nich będzie przeprowadzany w dziale doping,oraz oczywiście w dziale Suplementacja-Nasze Testy.Duża ilość opinii userów którzy sa na SFD latami zapewnią rzetelną opinię bez pimpowania i anty pimpowania produktów.Proszę ograniczyć spam w tym wątku do minimum.Postaramy się opisać wszystko rzetelnie wraz ze zdjęciami jak wyglądają produkt po rozrobieniu.Oceniamy w taki sposób-
1-smak
2-rozpuszczalność
3-piana
4-gęstość
5-ogólne odczucia

Proszę też o opisanie próbek które dostaliście dodatkowo w paczce.

Oznaczenia-
1.Scitec 100% whey protein professional- smak jogurt brzoskwiniowy w każdej paczce s a 2 porcje
1.A -scitec delite-smak ananas wanilia
2.IHS Supreme Whey-smak owoce lasu
3.All nutrition whey protein-smak berry flavor
4.Hitec -whey c 6 smak czekolada ( miał być inny lecz taki przyszedł )
5.XXL whey delicious-smak owoce lasu
6.XXL whey delicious-smak piernik

Tutaj chciałbym podziękować Danielowi ze sklepu SFD który przekazał nam nie odpłatnie próbki białek/carbo/bulka












Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-09-21 11:56:33
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22582 Napisanych postów 11134 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356172
AllNutrition - Carbo Multi Max - smak pomarańczowy

z bonusowych próbek

Smak: 7/10 - lekko pomarańczowe, cholernie słodkie - jak to carbo.
Rozpuszczalność: 8/10 - w miarę bezproblemowo się rozpuściło w wodzie, chociaż chwilę trzeba solidnie pomieszać.
Piana: 9/10 - coś się tam nawet lekko pieniło, ale to nie białko, więc piana siadła błyskawicznie.
Gęstość: -/- - tu nie ma co oceniać, bo gęstość miało jak woda, w której było rozpuszczone.
Ogólne odczucia: jak ktoś potrzebuje carbo i lubi cytrusowe smaki, to moim zdaniem można kupić, ja bym się pewnie nie zdecydowała, bo jednak trochę to za słodkie.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
.







treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ok, to czekam na przesyłke, Fajnie, że po dwie porcje to jedna dla mnie a druga dla żony więc bedą dwie relacje.
1

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
tylko w 1 pozycji sa 2 porcje wszędzie indziej są po 1 pakowane.ale tam dużo pozycji będzie się powtarzać tak wiec nie powinno być problemu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Nr 1 - Scitec 100% whey protein professional
1 - smak: jogurt brzoskwiniowy: 9/10
2 - rozpuszczalność: 10/10
3 - piana: - robiłam z owsianką, więc trudno stwierdzić
4 - gęstość: 10/10
5 - ogólne odczucia: 10/10

Bardzo fajny, orzeźwiający, ale słodki smak, bez chemicznego posmaku. dałam 9, bo chyba wolę bardziej czekoladowe Owsianka wyszła bardzo gęsta, zero grudek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
1.Scitec 100% whey protein professional- smak jogurt brzoskwiniowy
45g/300ml mleka 1.5%
1-smak: 9/10
2-rozpuszczalność: 10/10
3-piana: 9/10
4-gęstość: 10/10
5-ogólne odczucia:
Smak bardzo dobry, nie za slodki i nie mdły. Rozpuszczalnosc - zero grudek. Piany troszke bylo ale bardzo szybko zeszla. Gestosc w sam raz, nie za rzadkie i nie za geste [wezcie pod uwage ze dalem dosc spora porcje bo 45g/300mleka]. Polecam, szczegolnie ze cena wg mnie dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
już dostaliście??? ja jeszcze nie, ciekawe dlaczego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Do mnie wczoraj przyszło ale byłem po 22 więc zdążyłem tylko wypakować.
Wstaje rano a tu w całym pokoju pachnie białkami
W każdym razie dzięki za paczke a dzisiaj pierwsze testy bedą.
1

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22582 Napisanych postów 11134 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356172
Moje tez przyszly wczoraj, wiec na dniach zaczynam testowac. Opinie pewnie wrzuce hurtowo jak juz przejem cala pake.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 109 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39751
Moje dziś rano zawitały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Tak miało być, że mam 3x1 (podwójne), 2x1A, 2,3,4,2x i 6?
1

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tribusteron 90 olimp

Następny temat

Ostatni mocny cykl

WHEY premium