SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 pytania

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Witam, chciałbym zadać dwa pytania i usłyszeć odpowiedzi na nie


1. Dzisiaj na treningu robiłem nogi i czułem niezły łomot w stawie kolanowym, tak mnie bolały, że ledwo chodziłem (trening dokończony ). Oczywiście rozgrzewka była, trochę skakanki i serii rozgrzewkowych. Co może być przyczyną tego, że tak bolały mnie kolana? Bardziej intensywna rozgrzewka, czy jakieś leki na stawy?


2. Jestem na cyklu nitrobolon2 + mono vitalmaxa i na treningu czuje jak chce mi się rzygać, czasami podchodzi trochę do gardła i jakoś tak dziwnie, wcześniej tego nie było. Robiłem cykl na horse power'ze i idealnie wszystko. Dawkuje nitro 30g przed trenem, może zmniejszyć dawkę do 20-25?


Wiem, że są od tego odpowiednie działy, ale wolałem wszystko umieścić w jednym poście i dziale.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Ad 1. Może za duży ciężar, może zła technika, może słaba rozgrzewka. Ogólnie kolano to najmniej doskonała część ludzkiego organizmu, więc kontuzje są częste.

Ad 2. Stacki przed treningowe, mają to do siebie, że często lubią przypominać o sobie na treningu, i nie ma tu na myśli pompy Mogłeś ponowić cykl na horsie jeśli był dobry.
Pozdrawiam.

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Ad 1. Ciężar obecnie zmniejszyłem, bo "udoskonalam" swoją technikę przysiadów, więc tutaj raczej nie ma żadnych obaw. Ale może jak robię wypychanie nóg na suwnicy to coś źle wpływa, bo robię 120x6, unoszenie nóg w siadzie 60kg-12/10/8 i uginanie 35kg. Ale jak dotąd było ok :<.


Ad 2. No mogłem, ale chciałem wypróbować nitro i sprzedałem hp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1504
1. Chrząstka stawowa przy intensywnych sportach może sie scierac jesli ci sie to bd powtarzać to kup sobie bez recepty w aptece artresan czy jakoś tak i łykaj jak w ulotce ja pare lat temu normalnego przysiadu nie mogłem zrobić i mi pomogło jak zacząłem ćwiczyć na siłce i mi kolana zaczęły znowu nawalać to znowu łykałem i teraz póki co nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 839
musisz miec dosc slabe kolana jessli robiles 120 x 6, jesli na prawde ci pstryknelo cos to pojdz do lekarza. nic nie powinno pukac bzykac czy prykac.
a co do techiniki na suwnicy, stopy na gornej czesci platformy bo jak kladziesz bardziej na dole to jest wiekszy nacisk na staw kolanowy, to moze byc przczyna kontuzji

nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Ok, jak będę przy kasie to kupie, bo mam w chvj wydatków teraz :<


EDIT: @up No nogi jakieś takie słabe, ale wątpię żeby coś przeskoczyło, bo nie czułem nic takiego, tylko bolały jak uginałem. Ale tydzień temu grałem z kolegami turniej na boisku i wtedy po dwóch pierwszych meczach zaczęły mnie tak boleć, bo od razu zapjerdalałem.

Zmieniony przez - man1ek93 w dniu 2011-01-27 21:44:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Pamietaj tez o tym aby nie prostowac nog az do zablokowania w stawie kolanowym podczas wstawania z przysiadu, szczegolnie z duzym ciezarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
To akurat wiem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja prostuje i nic mi sie nie dzieje

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
1. niedobór pierwiastków lub glukozaminy
2. refluks albo zbyt mała przerwa między wypiciem a treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Piję 30min przed treningiem jak zalecają.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryfy

Następny temat

problem ze snem

WHEY premium