SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 Test składkowy przed treningówek-zapisy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Mumin222
co do termogenikow ciezko bo niby jak po porcji czy dwoch ocenic spalanie tluszczu jedynie mozna ocenic wyebanie a to nie zawsze ma wiele wspolnego z paleniem fatu.


Mumin luźny pomysł,ale wiesz wtedy co można kupić bo masa ludzi kupuje termo jakies bierze porcję-dwie i sprzedają bo się źle czują.
.Jasna sprawa że nie da się ocenić skuteczność po 1-2 porcjach ale można sprawdzić reakcje organizmu na dany specyfik.Będą chętni to się zrobi,nie będzie to odpuszczamy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
dobry pomysl, hellfire oprocz spalania czuc moc ze jak rano zjesz to 18h pakujesz DY black bombs tez daje konkret kopa, warto zrobic taki test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
ja sie duzo poce nawet bez termogenikow wiec wogole ciezko by bylo cos ocenic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
zainteresowałem się bo jest tam kilka naprawdę dobrych i mocnych produktów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
Mumin222
co do termogenikow ciezko bo niby jak po porcji czy dwoch ocenic spalanie tluszczu jedynie mozna ocenic wyebanie a to nie zawsze ma wiele wspolnego z paleniem fatu.


Mumin luźny pomysł,ale wiesz wtedy co można kupić bo masa ludzi kupuje termo jakies bierze porcję-dwie i sprzedają bo się źle czują.
.Jasna sprawa że nie da się ocenić skuteczność po 1-2 porcjach ale można sprawdzić reakcje organizmu na dany specyfik.Będą chętni to się zrobi,nie będzie to odpuszczamy.

fakt masz racje nie pomyslalem to tak jak z pw,kupisz puche za 150zl a moze byc lipa a tak dzieki testowi wiesz co Cie wyp*****la z butow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
zwłaszcza że sa z 1.3,joszką,efką w składach to musi szarpać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29591 Napisanych postów 62967 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902699
zainteresowanie bedzie bo kazdy lubi jak go kopie pod katem mocy pobudzenia i reakcji organizmu to jak najbardziej mozna testowac. ale w efke w tego typu produktach ciezko mi uwierzyc.jedynie chyba T-5 mialo rzeczywiscie efke(z relacji stosujacych) z tych wszystkich spalaczy co niby maja ja w skladzie a jest tego dosc sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
O to chodzi, nieraz spalacze robia 2 razy lepsza robote niz nie jedna PW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Mumin222
zainteresowanie bedzie bo kazdy lubi jak go kopie pod katem mocy pobudzenia i reakcji organizmu to jak najbardziej mozna testowac. ale w efke w tego typu produktach ciezko mi uwierzyc.jedynie chyba T-5 mialo rzeczywiscie efke(z relacji stosujacych) z tych wszystkich spalaczy co niby maja ja w skladzie a jest tego dosc sporo.


no były dwie z efką i ponoc ta efka to efka,to t5 testowałem wtedy ale szału nie robiło.na dniach założę temat o termo i powoli chętnych się zbierze tak na połowe stycznia powiedzmy,a ja podlęcę pospisywać co jest dostępne i składy to wrzucę do wgladu oraz ceny i ilość kaps.zrobimy tak aby kazdy miał min 2 porcje na głowę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
Ten dobrze działa

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test składkowy-czas na białka vol.4 zapisy

Następny temat

Winstrol dla kolarzy

WHEY premium