SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

28 lat, 60kg - CEL: MASA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4303

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

Mezczyzna

Cel

Masa

Waga

60

Wzrost

172

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

15

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca fizyczna ciezka

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
k-dariuszz2014
Jezeli zaczelo by mnie zalewac to ograniczyc tluszcze, wegle czy bialko?

to zależy jakie masz proporcje, polecam trzymać 2g białka i 1-1,5g tłuszczu na kg masy ciała, a rotować węglami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1340
Waze 60kg i jestem ektomorfikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie ma to znaczenia. Obserwuj obwody ciała i na ich podstawie koryguj ewentualnie kalorie z węglowodanów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1340
Wczoraj dokonałem pomiarów ponieważ od dziś jadę na tej diecie :)
Dane na 19.05.2019
Waga - 59,4
Biceps - 30,2
Klata - 88
Brzuch - 75,5

Dziś pierwszy trening po powrocie więc zrobiłem sobie maksy by wiedzieć od czego zaczynam:
Przysiad ze sztangą - 45,5kg x1
Wyciskanie leżąc - 48kg x1
Martwy Ciąg - 63kg x1

Ćwiczenia wykonywałem dokładnie w takiej kolejności jak opisałem powyżej

Kiedy doradzacie mi zacząć brać kreatynę + beta alaninę? monitorować pomiary co 2 tygodnie?


Zmieniony przez - k-dariuszz2014 w dniu 2019-05-20 12:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jesteś osobą początkującą. Nie potrzebujesz na razie tych suplementów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Narazie niczego nie dokładaj, poleć trochę na samej diecie, jak już ogarniesz dietę to dopiero coś wrzucisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
k-dariuszz2014

Kiedy doradzacie mi zacząć brać kreatynę + beta alaninę? monitorować pomiary co 2 tygodnie?

jak potrzymasz michę chociaż pół roku i porządnie potrenujesz, generalnie jak będziesz znał już swój organizm żeby wiedzieć czy przynosi efekty czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1340
Mam jeszcze pytanie, jak radzicie sobie z ochotą na słodycze? Ja zawsze lubialem słodkie, czy teraz gdy jestem na diecie a mam ochotę na słodkie, to np taki baton białkowy z biedronki go on co są przy kasie jest dobrą alternatywą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cola zero, galaretka zero, owoce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1340
Wow! Nawet nie wiedzialem ze takie galarerki sa, jutro sobie kupie galaretke allnutrition 350g, starcza na 50 porcji podobno Bardzo dziękuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weglowodany- to zło?

Następny temat

Kursy dietetyczne POZNAŃ

WHEY premium