SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

21 na biceps przy masie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
mam male pytanie odnosnie 21 na bicepsy(kazdy chyba wie o co chodzi) i czy mozna stosowac przy cyklu na mase? wygladaloby to tak:
sztanga lamana 12 10 8
modlitewnik sztanga 12 10 8
hantle mlotki 12 10 8
21 2-3 serie

bic + klata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
trudno powiedziec tak teoretycznie czy dasz rade Na poczatek moze ze 2 serie sztangii i potem ze 3 "21" Pamietaj o dobrej rozgrzewce zwlaszcza stawow lokciowych Sporo ludzi twierdz, ze niezle daje po lokciach. ja tez po tym mocno odczualem lokcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
no ok a jeszcze jedno male pytanko... czy moge polaczyc klate z plecami? czy bedzie za ciezko?
moj staz to ro i miesiac gdzies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Polaczyc mozna to bardzo fajne polaczenie jednak przy takim stazu teoretycznie za wczesnie ale trudno powiedziec nie znam twoich mozliwosci. Na pewno mozesz sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mozna dorzucić- jednak nie więcej niż 2-3 serie, także nie powinno byc ich ogólnie w tren. na bic. wiecej niż 7-8.
ten program który podałeś jest więc za bardzo rozbudowany.
np. tak można dać;
uginanie ramion ze sztangielkami na skośnej ławeczce 3 x 12-8
modlitewnik 3 x 12
wspomniane ćwiczenie/"21"/ 2x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
bo te 21 ogolnie to na rzezbe chyba jest tak slyszalem a co do innych partii to bede cwiczyc trica z bicem i przedramie i barki z nogami a lydek raczej nie bede bo nie chce mi sie :D mam 39-40 wiec chyba takie chude nie sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...może i nie ale zawsze można- sa mocniejsze- a poza tym smutno im bedzie jak je tak pominiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
apokalipsa -> uginanie na lawce skosnej proponujesz z supinacja czy bez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja najczęściej robię bez- jednak obydwie wersje są b. dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
raz jedna reka raz druga czy obie razem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4163
no ja stosuje 21 a ćwicze na bica i powiem że efektą sa i nie narzekam ale co do połączeń ćwiczeń to ja łączyłem trica z klatą a plecy z bicem bo jak trica nie łączyłem z klatą to nie byłem zadowolony z mojego trica a ćwiczyłem tak prawie rok

"Religia jest dla ludzi bez rozumu"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aktak na najszerszy

Następny temat

dochodzenie do zalamania a regresja

WHEY premium