SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

21 lat i cienki jak bolek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2
Mam 21 lat, waga 63 , a wzrost 191 cm . Budowa przypomina szkieletor.

Chcę zapisać się na siłownie. W domu nie mam nawet jak skombinować drążka. Dużo poczytałem w dziale junior sfd. W ofercie siłowni do której chce się zapisać są rzeczy które mnie interesują .Kompleksowe opracowanie treningu, diety i suplementacji.
Nie zostanę sezonowcem. Wk***ia mnie mój wygląd , od tygodnia penetruję internet wzdłuż i wszerz. Jednak mam obawy , czy "trener" mi wszystko pokaże, do tego wchodzi stres , ja taki cienias a tam pewnie będą koksy, i pewnie śmiechy że sie doprowadziłem to takiego stanu. Mam świadomość że będzie ciężko. Motywacji mi brakuje. Oglądałem tu na forum motywatorów, ale obrazki to obrazki.
Moim celem jest waga 85 kg. Chcę bardzo dobrze wyglądać.
Moja sylwetka w zdjęciach. Tak ta dziura w klatce , to nie błąd pikselowy. Czy ona mi może przeszkodzić w ćwiczeniach ? . Kiedyś przebiegłem maraton 25 kilometrów. Jedyne osiagniecie w dziedzinie sportu. Lubię biegać, 5 km dla mnie to wyczyn, ale raz przebiegne raz nie.
Nie jestem na nic chory. Da radę ?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2
temat zawisł, przełamałem się . Poszedłem zapisałem się, i na nastepny dzień miałem odebrać mój plan treningowy oraz dietę, którą miał trener ze mną ułożyć ( Przyszedłem tuż po 20 , gdy już nikogo nie było :D ) ale niestety jadąc do domu, po drodze natknałem sie na pijanego kierowce, który walnął mnie w bok od kierowcy. Mam złamaną nogę i sobie mogę. Pozdrawiam. Wrócę , jeśli dobrze liczymy z lekarzem to na marzec , mogę liczyć. Bywa. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
da rade.
masz pewnie delikatnie szewska klate, stad ta "dziura"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
Nie ma co się zniechęcać od samego początku pamiętaj, że każdy kiedyś zaczynał i nikt nie był wielki, jeżeli zaczniesz ćwiczyć sumiennie będziesz trzymał się diety która zapewne pomóc ułożyć Ci na forum nie widzę żadnego problemu aby Ci się to udało , ale nie możesz tez myśleć ze pochodzisz tydzień i będziesz miał nie wiadomo jak wielki efekt chociaż z samego początku efekty widoczne są najbardziej polecił bym Ci ogólnorozwojowy trening na początek i na pewno nie myśl od samego początku o suplementach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie, wszyscy kiedys zaczynali i na silownii pelno takich jak Ty badz grubasow bez obaw , inna sprawa ze cieprliwosc bedzie CI potrzeban bo troche czasu zajmie dokladnie masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Nikt się śmiać nie będzie, na siłowni nie są tylko " koksy " są ludzie początkujący, zaawansowani, bardziej zapuszczeni, chudzi ;) Od tego to jest, by pomóc w zmianie, nie ma co się przejmować i wbijać na pełnej ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
I zobaczysz że te największe "koksy" które niby będą się z Ciebie śmiać okażą się najbardziej pomocne


Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2015-11-04 20:40:57

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77
Nie przejmuj się sobą tylko dawaj do przodu. Przyznam szczerze, że też od niedawna zacząłem się ogarniać ze sobą z tym, że mam 83kg 5cm więcej a.. wyglądam bardzo podobnie. Pamiętaj, że czas i tak będzie płynął.


Zmieniony przez - bucu w dniu 2015-11-05 15:41:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
wiele osob tego sie obawialo a po kilku/kilunastu treningach juz o tym nawet nie myslalo, kwestia przelamania sie , szkoda tracic czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
dlatego czasem warto skorzystac z ogarnietego ttrenera, niz robic parodie na treningu:)
nikt nie bedzie sie smial, ze trenujesz pod okiem trenera,
jednak jak bedziesz trenowal sam i bedziesz odstawial szopke na treningu, to reakcja moze byc rozna
(jak u mnie na silowni koles na maszynie do bica chcial robic wyprosty ud )


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-11-05 19:46:02

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
U mnie wczoraj koleś przyszedł, usiadł na maszynę do łydek, popatrzył popatrzył i zaczął robić brzuszki

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
haha tez wlasnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki na siłowni. Zgubienie nadwagi.

Następny temat

Czy są jakieś suplementy na testosteron?

WHEY premium