SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki na siłowni. Zgubienie nadwagi.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1532

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

22

Wzrost

85

Staż treningowy

180

Obwód pasa

1 miesiąc

Obwód klatki piersiowej

87

Obwód uda

100

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

50

Stan zdrowia

Możliwosci finansowe

brak

Cel/problem/opis

dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 255
Witam. Około dwa miesiące temu postanowiłem, że czas zmienić coś w swoim życiu, czas zadbać o siebie i o swój wygląd. Zrezygnowałem z niektórych nawyków żywieniowych na rzecz zdrowego i bardziej racjonalnego odżywiania. Od około miesiąca ćwiczę na siłowni. Obecnie ważę 85kg przy wzroście 180cm i chciałbym zrzucić ponad 8 kg nadwagi, szczególnie zbędne kilogramy widać w okolicach nóg... wiem, że nie jest to łatwe. Szukam wielu sposobów w internecie ale ta różnorodna " papka " serwowana przez " specjalistów " i trenerów jest nie do przetrawienia. W każdym serwisie są inne sposoby i powoduje to mętlik w głowie. Proszę o jakieś porady, jak ćwiczyć, na co zwracać szczególnie uwagę i czy warto korzystać z suplementów na tym etapię. Proszę o pomoc. Pozdrawiam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tego nie ma w regulaminie to nie jest jakies zakazane poprostu mam troche inna 'polityke' w dziale i chcemy nauczyc jego uzytkownikow racjonalnego zdrowego odzywinia ktore bedzie wspomagalo ksztaltowanie sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
najprosciej zaczac od 10 wskazowek zywieniowych.
suple na start nie sa konieczne
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 255
a jakie ćwiczenia? bardziej siłowe, czy bieganie, rower itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
silowy obowiazkowo:) trening silowy smialo uzupelnic mozesz aerobowym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 255
niecały rok temu moja waga wynosiła 72kg i chciałbym do tego wrócić... to jest mój priorytet, później chcę się skupić nad budowaniem masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
no to droga jasna, redukcja:)
zerknij
Redukcja dla Juniora,czyli jak się do tego zabrać by DreamEvil https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
Polecam Diete IF masa spada w mgnieniu oka wybór należy do ciebie czy wolisz post czy jeść przez cały dzień powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
IF to nie jest dieta

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
To w takim razie IF to post żywieniowy czy czym to nazwać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie ma wiekszego znaczenia, w tym dziale nie polecemy IF uwazamy ze Juniorzy i ludzie z maly doswiadczeniem nie potrzebuja 'wynalazkow' zeby osiagnac swoje cele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
Rozumiem mój błąd być może nie zauważyłem regulaminu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Staż do 1 roku- nasze osiągniecia

Następny temat

21 lat i cienki jak bolek

WHEY premium