SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18lat- fotki do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
ehhh ja się pytam co najbardziej odstaje;) wiem że jest słabo... ale nie dałem tych zdjęć do popisu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
bo nie ma czym xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
wymiary? Jak na taki staż, to według mnie średnio, ale nie wiem od czego zaczynałeś. Plecy najsłabsze wg mnie, ale szerokość nie jest zła.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
Plecy do poprawy... Przerób ten tłuszcz krórego jest duzo i bedzie ok. moze jakis cykl na kreatynie ?

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Trochę tłusto Popraw klatę i barki :) Tak według mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7103
d3bil -.-

Jesli pomoglem, poczestuj sogiem.

AVE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
co ma oznaczać ten komentarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
jak na 2 lata to rewelacji nie ma, ale za to ze nie oszukujesz ze stazem, jak znaczna czesc uzytkownikow na forum daje soga :) masuj, o tluszcz sie nie martw, redukcja 16tyg zapieprzania i bedzie git :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
dzięki i odbijam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22428
fajne nogi ale chyba na tym sie konczy.. ogolnie nie jest zle chyba masz szeroka miednice bo tluszczu to az znowu tyle nie ma popracuj nad gruboscia plecow barkami to tak w pierwszej kolejnosci;) sog na zachete
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17lat - 8 miesięcy efekty redukcja

Następny temat

czas na fotki massa zimowa

WHEY premium