SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18lat- fotki do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Ja dam soga za to, że.. Zacząłeś od nóg! Zatkało mnie aż, wśród ludzi z krótkim stażem to się nie zdarza często. Ogólnie troszkę lipa bo mięśnia jest mało, wyglądasz chudo, a tłuszczyku trochę jest. Wytnij się i masuj, bo jak zaczniesz masę to coś mi się wydaje, że mięśnia wiele nie przybędzie, a tłuszczyku i owszem. Giry całkiem fajne i jak wspomniał raszek- super, że piszesz szczerze i bez ściemy. Ogólnie cięzko powiedzieć co do poprawy, bo w sumie wszystko na górze. Ćwicz, jedz, odpoczywaj, rośnij!
Zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Jak na 2 lata to rewelacji niem ale tez nie jest zle.Nogł i łydki dobrze sie prezentuja nasz soga na zachente i jedziesz dalej ;)

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2864
jak koledzy wyżej,nogi wiele obiecywały,ale reszta niestety do poprawy...troszkę wytnij,potem łap masę,najważniejsza jest dieta,później trening,odpowiedni odpoczynek regenerujący ogranizm i sen,pzdr

"Dum Spiro Spero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
SOG!

"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
patrząc po nogach dobrze sie zapowiadało i wrzuciles je jako pierwsze to juz pomyslalem ze jak cwiczysz nogi to gora tez musi dobrze wygladac, ale góra.... porażka

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
2 lata stażu i tak słabo? Chodzi mi głównie o bica bokiem i plecy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782
Tez po zobaczeniu nog sadzilem ze bedzie o wiele lepiej, pracuj dalej a bedzie dobrze:)

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 643
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
nie masz chłopie wstydu z tego co wiem temat poleci. Wróć za rok i pamiętaj dieta to podstawa

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17lat - 8 miesięcy efekty redukcja

Następny temat

czas na fotki massa zimowa

WHEY premium