SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat 1.5 roku staż do Oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 829
Co do treningu. Split 4 razy w tygodniu, masówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12714
Mam dokładnie tak samo. Z dietą wk poznałem się ok 8 tygodni temu i zrobiłem do tej pory ok 5-6 kg i dalej do przodu. A jestem ektomorfikiem więc dla mnie to rewelacyjny wynik. Wystarczy tylko wypełniać dzienne zapotrzebowanie a masa idzie jak głupia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 829
Zapomniałem powiedzieć o wynikach siłowych. A więc siła poszła w kosmos ja jestem bardzo zaskoczony. Nie znam dokładnie max moich wyczynów, ale jak wcześniej tyrałem na klatę 60kg seria to teraz idzie 100kg seria. Trenuje w warunkach domowych więc nie powiem dokładnie ile czego biorę. Teraz zaraz będę miał nowy ciężar to dam znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6756
jest dobrze ;) ja też stosuję diętę WK i nawet na redukcji mi siła rośnie, a to zasługa nieustannego zwiększania ciężarów :D ale do twoich efektów to mi daleko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 881
WK robią rumor z tego co czytam, także jestem na tej "diecie", efekty zniewalające. Ale całkowici nowicjusze mogą trochę źle odebrać to, co chłopaki przekazują. Ale tak wracając do mnie: -4,5kg fatu w miesiąc, lody na kolacje :) "To nie działa" mówili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Działa, działa, po prostu ta dieta jest trochę wymagająca, bo trzeba wszystko liczyć codziennie, a nie każdemu się chcę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale co oni takiego powiedzieli, że określa się to "dietą WK"? przecież nie od dziś wiadomo, że tyje się od nadmiaru kalorii, a redukuje na deficycie... jak będziesz wpieprzał same frytki, to póki będziesz na deficycie, to też sadło będzie leciało.. siła na redukcji to też nic nadzwyczajnego, tym bardziej jak ktoś ma krótki staż, albo nigdy nie był na porządnej masówce.. jeszcze napiszcie, że IF to wymysł WK i sprawdza się na redukcji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 829
Owszem zgadzam się z "draabuu" WK nie wymyślili tej diety włącznie z IF. Ale jednak wydaje mi się, że troszkę to bardziej rozgłośnili. Większąść ludzi bała się jeść lodów na redukcji. Moim zdaniem udowodnili, że nie trzeba bać się takich rozwiązań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 829
Wstawiam teraz ostatnie zdjęcie, dzisiejsze tak jak powiedziałem następne będzie za 3 miesiące .
Zakończyłem dzisiaj plan treningowy i zmierzyłem się
Biceps. 42cm
Klatka .111cm
Barki. 128 cm
Reszty nie mierzyłem ;) .
Jak myślicie zmieniło się coś wizualnie, bo w centymetrach poszło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6756
kurde, ja tylę w bicu nie widzę, ale nie mówię że nie ma ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SNiZ FORMA

Następny temat

Przygody z Siłownią:)

WHEY premium