SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat 1.5 roku staż do Oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 829
Ja dodaje 300 kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak miesięcznie idzie 0,5-1kg bez fatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 829
Od początku wakacji do teraz przybrałem 6kg . Tak to wygląda, fatu mam tyle co widać na zdjęciach wydaje mi sie mało jak na masówkę u endo. Odliczyć może trzeba ja wiem 2 kg, tak na sucho będzie ok. 4 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31190
jestem pełen podziwu, ja po 3 latach treningu mam 43 w łapie. jeżeli przerwa po między zdjęciami jest rzeczywiście taka jak napisałeś, to chcę cię zobaczyć za pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No zdjęcia kolega może dodawać co 3 miesiące i jest 2 razy większy jeśli utrzyma takie tempo i dietę, powodzenia :D Jak wyniki siłowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 919
czytam i nie wierze frytki, cola, batoniki... taki progres

są rozstępy... są postępy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6144
Jakim treningiem cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
zapotrzebowanie liczyłeś na po Treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uprzedzam wszystkich, którzy będą się podniecać tą dietą, że to nie chodzi o to, że cały dzień wpieprza się frytasy z pizzą i zagryza batonikami, trzeba pilnować makroskładników, a jedząc samo "śmieciowe" jedzenie, nie ma szans aby dostarczyć tyle ile ktoś ma wyliczone nie przekraczając swojego pułapu kalorii. Jeżeli ktoś wpieprza sam syf, to nie zrozumiał o czym mówi WK :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 829
Tak oczywiście nie można jeść tylko takiego żarcia, "śmieciowe żarcie " to tylko jako odskocznia albo uzupełnienie kalorii. Ps. Tak zapotrzebanie na po Treningu. Zdjęcie wystawie za te 3 miesiące
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SNiZ FORMA

Następny temat

Przygody z Siłownią:)

WHEY premium