SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat,nadwaga-start przemiany

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6024

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

dodane

Wiek

17

Waga

117

Wzrost

186

Staż treningowy

2 miesiące

Obwód pasa

113

Obwód klatki piersiowej

112

Obwód uda

69

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Areoby 2x w tygodniu,1 trening siłowy,2 wf-y

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

wszystkie

Wrażliwość na stymulanty

nie

Możliwosci finansowe

przeciętne

Cel/problem/opis

Spadek wagi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1658
Zacznij już reverse, później przemyślana masa i redukcja. Wtedy ta lekka oponka powinna już zniknąć. Więcej już i tak nie zredukujesz, bo zostaną z Ciebie skóra i kości.
Wielkie brawa za to co zrobiłeś, każdy nastolatek z 'grubymi kościami' powinien brać z Ciebie wzór. :)


Zmieniony przez - Estillon w dniu 2015-09-12 18:49:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289
Koniec masy.Jeśli ktoś ma już dość redukcji,jest nią wykończony ale wciąż ma "oponkę" to na własnym przykładzie polecam reverse i wolną masę. Z 78 kg na 93 kg oponka troszkę urosła,ale to nic bo dosłownie odżyłem,przestałem chodzić jak trup.Zacząłem już redukcję i teraz się jej pozbędę.Pozdrawiam

P.S. trochę długo się ten temat ciągnie

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
No chłop nie do poznania kompletnie w porównaniu z 1-szą stroną
Twoim znajomym w realu pewnie opadają szczęki patrząc na to, co ze sobą zrobiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289
Reakcje niektórych są aż przesadne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ale zachwytu czy hejtu z zazdrości? ;) Bo znam takich, co potrafią człowieka za jego ciężką uczciwą pracę obsmarować niemiłosiernie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33086 Napisanych postów 23176 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278077
No stary gratulacje. daj zdjecie całosci a najlepiej zdjecie porównawcze z 2014 i aktualne a niektórym kopara opadnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289
Reagują zbyt entuzjastycznie,moje dobre znajome to mnie przemacały całego ;).Ale są też tacy którzy mojego wujka pytali się czy "coś" biorę,co mnie rozbawiło,ale zarazem im współczułem,ponieważ myślą,że nawet do tegotrzeba sterdów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Jak inna osoba, graty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Kamil456
są też tacy którzy mojego wujka pytali się czy "coś" biorę,co mnie rozbawiło,ale zarazem im współczułem,ponieważ myślą,że nawet do tegotrzeba sterdów.


Niestety, ale wg niektórych osób jeśli ktoś jest gruby, to musi być do końca życia być gruby, a jak potem robi się muskularny i estetyczny to zaraz coś musiał brać na "odgrubienie", bo przecież sam tego nie zrobił Ja to jeszcze słyszałam opinie niektórych osób odnośnie swoich znajomych co się kompletnie przetransformowali na siłce, że: "ok, ok był gruby, teraz jest szczupły i umięśniony, no ale to chyba nie jest zdrowe, żeby tak wyglądać, nie?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
No no. Wielkie gratulacje. Ciężka praca i determinacja. Jesteś idealnym przykładem ze jak się chce to można, a nie się szuka wymówek typu ,, grube kości". Podziwiam i Cisnij dalej :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z wielkością.

Następny temat

Prosze o ocene mojego planu na mase

WHEY premium