SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 składkowy test przed treningówek i termogeników -opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
.Opisujemy jak zwykle w skali 1-5
1.Nazwa
2.Rozpuszczalność
3.smak
4..Pompa
5..Pobudzenie
6..Ogólne odczucia


jeśli chodzi o termo
1.Nazwa
2.Pobudzenie
3.Skupienie
4.ogólne odczucia

Opisy próbek
1-Monster Burner -każda 1 kaps to 1 porcja
2-WXN-GOD MODE -smak ??-1 porcja w torebeczce
3-RIDOCK-smak cosmic Candy punch-1 porcja
4-INSANE LABZ-I am god -smak apple -1 porcja
5-RE1GN-smak artificially flavored-1 porcja
6-BOMBSHELL-smak fruit punch-1 porcja
7-JACK D UP -smak grape flavor-1 porcja
8-PERFORMAX-HypweMAX-smak truskawka-kiwi-1 porcja
9-BLACK ANNIS-smak fruit punch -1 porcja

TERMO

A-APS-White Lightning-1 porcja 1 kapsa
B-WESTPHARM T-5 EX -1 porcja 1 kapsa
C-SSN-RAPIDFIRE -1 porcja to 2 kapsy
D-APS-PHENADRINE-1 porcja to 1 kapsa
E-GOLDEN LABS-ECA GOLD-1 porcja to 1 kapsa

dodatkowo od wxn w prezencie sample -
SLIM EXTREME 1 porcja to 1 kapsa
Olympus Labs BLOODSHR3D 1 saszetka -1 porcja


w tym temacie wpisujemy TYLKO opinie o produktach














Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-04-07 16:14:31
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
1. nazwa - GOD MODE
2. rozpuszczalność - 5
3. smak - 3 - na początku gorzki, czuć gorycz. Ale zaraz mija i jest ok
4. pompa - 5
5. pobudzenie - wziąłem 30 minut przed treningiem pleców... po 30 minutach byłem zmulony zaczynając trening. ale po 3-4 seriach zaczęło pięknie klepać. po godzinie czuć było max działanie, zimne poty, uderzenia gorąca, power, zacięcie i brak chęci do przerwania serii
6. bardzo dobry pw. chętnie kupiłbym całą puchę ;) jedyne co, to utrzymujące się uderzenia gorąca i zimnych potów, dreszczy przez 3-4h po zażyciu. nie miałem jednak żadnego zjazdu. no i nie wiem czemu, ale kolega na dole przykurczony





Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2019-04-10 14:35:41
3

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Nazwa - God Mode (próbka 2)
2. Rozpuszczalność - 5
3. Smak - 2 - najpierw trochę gorzkie, a po chwili smakuje jak rozwodniony miód. Ciężko mi było przełknąć.
4. Pompa - 4 -
5. Pobudzenie - 5 - Dokładnie to, czego od pre workouta oczekuję: "przyjemne" pobudzenie, które trzyma cały trening (dziś 3h) i jeszcze po treningu, podbita termogeneza w trakcie, do tego drobne zimne poty (trzyma już 5h po wzięciu). Kompletny brak "zmulenia", który się pojawia przy długim siłowym treningu z ciężarem 90-95%. Po treningu brak zjazdu.
6. Ogólne odczucia - Nie tłumi apetytu, co dla mnie wielki plus. Nie "ryje głowy", a wywołuje przyjemny, skupiony i jednocześnie pobudzony stan. Tętno już spadło, więc nie powinno być problemu z zaśnięciem po niej.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
1.Nazwa: Black Annis
2.Rozpuszczalność: 5/5
3.smak 2/5 nie wiadomo co to
4..Pompa 2/5 nic szczególnego
5..Pobudzenie 4/5
6. Po ciężkim dniu całkiem przyjemny trening bez efektu ćpania. Dobre tempo ćwiczeń i motywacja, bez zjazdu.

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/16_składkowy_test_przed_treningówek_i_termogeników_opinie_-t1188115.html 
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
1. Nazwa : God Mode wnx
2. Rozpuszczalność : 5
3. Smak : 2 smakowało jak podeszwa buta który wdepł w oranżadę
4. Pompa : 3
5. Pobudzenie :5

Ciary ,ciareczki, ciarunie , jak ja za wami tęskniłem . Lekkie dreszcze , elegancki focus ,zmulenie w bebechach na 20 min ale przeszło.Lekki zjazd (jestem podatny na wszelkie stymulanty choć testowałem niejedno ;) ).Ogółem polecam :)
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35095 Napisanych postów 89966 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941241
1.MONSTER BURNER
2.Rozpuszczalność - Produkt w kapsułkach
3.Smak - Produkt w kapsułkach
4.Pompa - Pompy praktycznie brak 1/5
5.Pobudzenie - Trochę coś tam czuć ale bez szału 2/5
6.Ogólne odczucia - Bez rewelacji... 1/5

1.JACK D UP
2.Rozpuszczalność - 5/5
3.Smak - Bardzo dobry , słodki i nie czuć chemii 5/5
4.Pompa - Średnia 3/5
5.Pobudzenie - Jak najbardziej ok 4/5
6.Ogólne odczucia - Fajnie speeduje ale nie ryje przy tym bani , skupienie super...Trening na wysokim poziomie...Brak zjazdu i nie odcina apetytu...Bardzo dobry produkt... 4/5

1.SLIM EXTREME
2.Pobudzenie - 5/5
3.Skupienie - 5/5
4.Ogólne odczucia - Mega środek ! Daje zayebistego kopa , skupienie extra ! można zrobić naprawdę dobry trening...Ogólnie petarda ! 5/5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
1. Nazwa - WNX GOD MODE
2. Rozpuszczalność - 5
3. Smak - 2 Ładnie pachnie, aczkolwiek w smaku średni. Chyba owoce tropikalne z domieszką czegoś chemicznego. Piłem gorsze.
4. Pompa - 3
5. Pobudzenie - 5
6. Ogólne odczucia

Bardzo dobry PW. Mocno pobudza i nie ryje bani. Chodziłem jak mały przecinak po siłowni. Skupienie średnie. Zawiera effke? Bo pan (mała) parówka dziś wyjątkowo się skurczył ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Nazwa - Performax - Hyper Max
2. Rozpuszczalność - 4
3. Smak - 3 - Daje chemią, ale da się wypić
4. Pompa - 4 -
5. Pobudzenie - 2 - Pobudzenie takie samo jak po filiżance kawy. Najbardziej to "pobudziła" beta alanina, która po prostu "poszczypała" parę minut po wzięciu.
6. Ogólnie odczucia - Dla mnie tragedia. Czuję się po niej struty, apetyt kompletnie stłumiony. Na treningu poza niezłą pompą (trening siłowy siadów 2-4 rep + akcesoria + barki), to nie poczułem nic więcej poza tym, że leży mi na żołądku od paru godzin (na wcześniejsze posiłki jadłem sprawdzone produkty, od których nie było by szans na taki efekt).



Zmieniony przez - Binaural w dniu 2019-04-12 21:05:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3415
termo
1.Nazwa : Olympus Labs BLOODSHR3D
2.Pobudzenie : 3
3.Skupienie : 3
4.ogólne odczucia : W smaku trochę jak jakiś GRIPEX, nieprzyjemne uczucie na żołądku, chwilowe nudności. Już w drodze na siłownie przepociłem koszulkę, trening bez sensacji. W drodze do domu potliwość taka, że jeansy i fotel kierowcy mokre. leżę pod kocem i mi zimno, pot cały czas się leje. MOCNE TO!!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
1.Jack D UP
2.Rozpuszczalność 5/5
3.smak 4/5 - jak napój, ale ciężko określić smak
4..Pompa 3/5
5..Pobudzenie 3/5
6..Ogólne odczucia 3/5 Wg mnie średniawka, ale wystarczająca jak ktoś nie lubi ćpania. Miałem trening nóg i w dodatku na redukcji więc Jack miał trudne zadanie. Pod koniec treningu siadło tempo, ale to wina zapasów energetycznych a nie PW. Zero problemów ze snem (trening 18)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
1. Performax HyperMax
2. Rozpuszczalność - 4
3. Smak - 4 - smak chemicznej truskawki, ale dużo lepszy niż God Mode
4. Pompa - 4 -
5. Pobudzenie - 2 - raczej słabe
6. Ogólnie odczucia
Produkt słabszy niż GoD Mode. Jakbym kupował to z pewnością zwiększył bym dawkę, bo 1 porcja nie rzuciła mnie na kolana. Jak dla mnie taki przeciętniak, porównywalny z polskimi przedtreningówkami. Produkt dobry dla początkujących, ale zbyt słaby dla szukających mocnych suplementów.


Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2019-04-13 19:02:52
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok na Teściu bez odbloku

Następny temat

Prolaktyna i estradiol

WHEY premium