SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat jak brać metke

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Gratuluje maria fascynacja saa w wieku 16 lat.. Ile juz kuracji za Toba ?

ps:
Wskaz mi droge ktora mam podazac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 561
gadacie tak i gadacie, ciekawe jak z wlasnych hormonow 16-to latek (ja) moge wytworzyc tyle wlokien (miesniowych) ile bym chcial, sterydy pomagaja duzo w tym, owszem regularny trening daje swoje efekty, ale trzeba cholernie duzo trenowac, a jak wiecie w tym wieku (16 lat) przechodzi sie mutacje, zmiany hormonalne a przy tym wchodza duze kompleksy i dla tego wiele dzieciakow w moim wieku chce brac te o to uzywki zeby lepiej wygladac i miec leprze samopoczucie. Ja trenuje jak pisalem wczoraj 8 miesiecy i rezultaty widze, ale nie sa one tak zadowalajace jak bym chcial, owszem uksztaltowala mi sie klatka biceps i reszta, ale przyrost nie jest taki wielki, mi sie wydaje ze bardziej mi sie uksztaltowaly miesnie niz urosly, a cwiczenia robilem na mase a nie palilem miesni, czyli malo powtorzen z duzym ciezarem i po 3-4 serie.


---->Fux<----

---->Fux<----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5460
Trenuj systemem HST , on jest przeznaczony dla ciebie . więcej w alternatywnej drodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jarko widze , ze jestes i******em nie chce mi sie z toba gadac

MOGE CI POKAZAC DROGE , ALE SAM MUSISZ WYBRAC , KTORA PODAZAC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bede mial czas to ci odpisze

MOGE CI POKAZAC DROGE , ALE SAM MUSISZ WYBRAC , KTORA PODAZAC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jarko jesli cie to obchodzi to nie przeszdelem zadnej kuracji , ale mysle , ze w wieku 20 lat sprubuje jakis "lajtowy" cykl a moja fascynacja SA wynika z tego , ze chcial bym jak najwiecej o nich wiedziec , zeby w przeciwienswtie do innych uzytkownikow nie zrobic sobie krzywdy i prawidlowo je stosowac. A droga ktora chcialbym ci pokazac prowadz do dzialu "ignoranci" lub "zazdorsne leszczyki".Twoja wypowiedz potraktowalem jako atak slowny na mnie wiec paluj sie matole w wieku 19 lat masz 35 w lapie , co trudno Ci uwierzyc ze ktos mlodszy o 3 lata doszedl do czegos sam NATURALNIE?

MOGE CI POKAZAC DROGE , ALE SAM MUSISZ WYBRAC , KTORA PODAZAC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
1. w wieku 16 lat dojrzalosc czlowieka jest zbyt niska,aby mogl podejmowac zyciowe decyzje, dlategotez czy jazda samochodem,mozliwosc zakupu alkoholu czy papierosow jest prawnie ograniczona,zatem o wolnej woli mowic nie mozna w kwestii sterydow. Od inteligencji mlodego czlowieka zalezy,czy zda sie na rade starszych,znajacych sie na temacie,czy nie. W tym wieku przyjmowanie jakichkolwiek dawek SAA jest wykluczona.
2. pisanie,ze po 8-miu miesiacach nie jest sie wystarczajaco zadowolonym z efektow swiadczy wlasnie o niedojrzalosci,gdyz ocenic moze to jedynie specjalista trener badz lekarz a nie sam zainteresowany.Dlategotez sam co jakis czas pytam o zdanie doswiadczonych kulturystow,moich przyjaciol o ocene moich postepow.Samemu nikt nie jest w stanie tego ocenic.
3. jak wiekszosc z Was wie, 99% ludzi cwiczacych na silowni nie potrafi sie zmobilizowac do przestrzegania 6-ciu posilkow dziennie,wylaczenia swiadomego pokarmow tlustych i cukrow prostych, a to jedynie abecadlo po ktorym nastepuja lata treningu, nabierania wiedzy o suplementach a dopiero potem przychodzi czas na wspomaganie farmakologiczne, o ile rzeczywiscie jest to w zyciu potrzebne(np.decydujesz sie zostac wyczynowym sportowcem).
4. najbardziej zapomnianym aspektem calej sprawy, jest strona uzalezniania sie powolnego od sterydow. Mlody badz bardzo mlody czlowiek jest szczegolnie na takie uzaleznienie podatny. W wieku 16 lat celem powinno byc ksztaltowanie wyksztalcenia,czyli przyszlosci w szkole, a trening na silowni powinien byc milym dodatkie,ewentualnie pasja,ale jednak zajeciem drugoplanowym. W przeciwnym razie koniec jest na ogol oplakany- w najlepszym razie zawodowka i praca jako ochroniarz za 2,5/ godz.
5.Jestem jak najbardziej za poszukiwaniem wiedzy, niemniej zadawanie na forum tego typu pytania jak w tytule swiadczy jedynie niestety o braku inwencji poszukiwania odpowiedzi,bo odpowiedzi na tego typu pytania jest wiele w archiwum i wystarczy elementarna umiejetnosc poruszania sie po forum,zeby takie odpowiedzi znalezc. Chyba,ze mlody czlowiek liczy na przelom i oczekuje odpowiedzi pochwalajacych jego zamiar, ale w tym przypadku przeciez juz tak naprawde sie zdecydowal, szuka jedynie potwierdzenia a nie wiedzy i negowania jego zamierzen.

Ostatnio na forum rzadko pisze, ale raz na jakis czas mam cierpliwosc napisac to, czego niejeden z mlodych ludzi przeczytac nie chce.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
nic dodac, nic ujac

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Maria widze ze nie jestes w stanie prowadzic swobodnej polemiki nie uzywajac przy tym bluzgow - szkoda. Podrosnij troche. Z mojej strony EOT.

ps:
Gratuluje wynikow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jarko sorki ale moze mnie troszke ponioslo nie lubie sie klucic , masz racje nie potrzbnie bluzgam


MOGE CI POKAZAC DROGE , ALE SAM MUSISZ WYBRAC , KTORA PODAZAC
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skutki uboczne po kilku latach...

Następny temat

Meta

WHEY premium