SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat jak brać metke

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6192
Jestem nowy na forum i nie przeglądałem archiwalnych artykółów. Mięśnie po koksach ładnie wyglądają na początku, lech po jakims czsie, gdy przestanie się ćwiczyć juz nie są tak efektowne. Fakt kazdy ma własna wolę i niech robi co chce. Ja wiem tylko tyle że koksu nigdy nie wezmę.


SIE ŻYJE!!!

SIE ŻYJE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie mów nigdy

Bez mety nie ma sylwety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Luss mylisz się SA pomagają też w osiągnięciu jakości. Sztuką jest umieć doprowadzić system chormonalny do prawdiłowego funkcjonowania oraz wiedzieć kiedy i ile schudnąć by nie oblać się sadłem po zaprzestaniu brania.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6192
Wy macie swoje zdanie a ja swoje. Faktem jest że nie mam tak dużej wiedzy na ten temat jak wy, i jeżeli uważacie ,że jest to dla was zdrowe to droga wolna. Przecież tylko głupi rujnował by sobie wątrobę, nerki i ogólny stan zdrowia,po to aby mieć 5cm w bicepsie. Ale skoro twierdzicie że nie jest to tak bardzo szkodliwe, to ciekawy jestem czy pozwolilibyście zrobić sobie cykl waszym synom(o ile ędziecie mogli mieć syna)

SIE ŻYJE!!!

SIE ŻYJE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6192
Do djkotleta: Programy z cyklu ROZMOWY W TOKU, PRZEBACZMI i inne takie badziewia nie sa dla mnie żadnymi wzorami. Obejrzałem ten odcinek, bo został w nim poruszony temay, który mnie interesuje. Nie mam też znajomych w TVNe i nie wiedziałem jak ten program został nagrany.

SIE ŻYJE!!!

SIE ŻYJE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
luss mowisz ze sie nie znasz to skad wiesz , ze co bierze rujnuje sobie zdrowie?

MOGE CI POKAZAC DROGE , ALE SAM MUSISZ WYBRAC , KTORA PODAZAC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ups porabalo mi , sie jus zaspany jestem luss jesli sam mowisz , z enie znasz sie na temacie to skad wiesz , ze ten co bierze rujnuje sobie zdrowie?

MOGE CI POKAZAC DROGE , ALE SAM MUSISZ WYBRAC , KTORA PODAZAC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i mylisz sie mowiac , ze tylko glupi rujnowal by sobie zdrowie dla 5 cm w lapie , robia to takze bardzo inteligentni ludzie , ktorzy stoja na wyszych lub nizszych szczeblach spolecznych. Wiele np.businessmen-ow chodzi na silownie i robia lajtowe cykle zeby ladnie wygladac.

MOGE CI POKAZAC DROGE , ALE SAM MUSISZ WYBRAC , KTORA PODAZAC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6192
Chyba mi nie wmówisz że sterydy korzystnie wpływają na twój organizm i dzięki nim twój organizm będzie zdrowsszy./Wiem że na ludzi starych środki tego typu mogą być pomocne, dając im drugą młodoś. Ale napewno nie wspomogą w prawidłowym rozwoju 16latka. Przecież on jeszcze napewno będzie rósł samoistnie. Na bank nic dobrego z tego nie wyjdzie.

SIE ŻYJE!!!

SIE ŻYJE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu sie zgodze ,ale mysle ze lajtowe cykle dla ludzi z conajmniej 5 latnim stazem na silowni nie wyzadza wiekszych szkod , nawet zaryzykuje stwierdzic , ze bede zdrowsi niz 90% spolecznstwa , ktore nie trzyma diety i nie rusza sie regularnie , tylko prowadzi statyczny tryb zycia.

MOGE CI POKAZAC DROGE , ALE SAM MUSISZ WYBRAC , KTORA PODAZAC
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skutki uboczne po kilku latach...

Następny temat

Meta

WHEY premium