SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat jak brać metke

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11940
S.E.T.H masz 100% racji.

**** Nie odkładaj rzeczy na jutro, które możesz zrobić pojutrze ****

**** Nie odkładaj rzeczy na jutro, które możesz zrobić pojutrze ****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Pewnie że tak - sterydy to tylko leki a nie demony w ampułkach i należy o tym pamiętać gdy decydujemy się na ich użycie.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
1_8_7 - to nie tak, że nic nie spada, trzeba po prostu zauważyć, że nie jest się w stanie utrzymać 100% zysków z cyklu i schudnąć tyle, by nie zyskiwać zbytnio sadła - mozna łatwo stać się grubasem jeżeli po cyklu (szczególnie sporym) stara się za wszelką cenę utrzymać całość masy lub co gorsza - jeszcze przytyć. Choć przy dawkach rzędu 5-10mg(1-2 tabletki) metanabolu dziennie zazwyczaj można utrzymać zyski.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 419
16 lat i doping? wedlug mnie nie jest tp madre. Ja cwicze od 4 lat, zaczalem wczesnie, bo w polowie 14 roku zycia, ale jade na czysto, nawet nie bralem odzywek. Ciesze sie z efektow i jeszcze raz mowie: nie bierz tego gowna!!!!

Mystique

Mystique

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ja mam 17 lat i wziołem ok 170 tab Ruskiej metki i nie moge nażekać na wyniki ale też nie moge powiedzieć że nie bolała mnie wątroba no ale czego sie nie robi żeby byc dużym no nie. napiszcie coś co o tym myślicie?.a ty kominiaz nie przesadż z tą metką na początek sprubój coś słapszego. odpisz.

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam inne pytanie ;]
czy witamina b-12 w formie zastrzyków do mięsniowych szkodzi tak samo jak typowe sterydy ?
i czy można nazwac to sterydem ?
kumpel wzial kilka razy taka witaminke i musze przyznac ze efekty sa dosyc dobre..

Wrogowie mojego wroga są moimi przyjaciółmi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 251
Jak na pierwszy cykl mety wez 200 tablet ja tak wziolem na poczatku i mi super poszlo, cykl idzie tak 4-6-8-6-4 tabl na dzien przez tydzien zaraz po posilkach

"Bez metki nie ma sylwetki"

"Bez metki nie ma sylwetki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja biore b12 ale nie czekam na jakieś tam super efekty raczej mają one pomóc przy koksach\/

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 457
czy na pierwszy cykl mety dobrym rozwiązaniem było by 1.1.2.2.3.2.2.1.1 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nowy temat+ankieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skutki uboczne po kilku latach...

Następny temat

Meta

WHEY premium