SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brać Clenbuterol nie tracąc mięśni ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Siema.Mam pytanie do osób które brały clena.Podobno odblokowuje on receptory spala tłuszcz i pomaga podtrzymać masę zrobioną podczas cyklu.Jak dawkować ten środek aby stracić trochę tkanki tłuszczowej nie naruszając masy mięśniowej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Ja po clenie czułem się fatalnie tzn. byłem cały roztrzęsiony , spadała mi siła i powiem szczerze że na spalenie tkanki tłuszczowej polecam dobry termogenic który możesz zamówić wysyłkowo , jak lubisz "piguły" to ci się spodoba bo daje też dobrego spida.

pozdrówka ))

marcopolo
1

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Podaję cykl z Clenbuterolu zapewniający wyrównany stosunek budowy masy mięśniowej i siły z równoczesnym spalaniem tłuszczu (dla wagi 70-80 kg):

Dzień Il.tabl.
1 1
2 2
3 3
4 4
5 4
6 4
7 4
8 4
9 4
10 4
11 4
12 4
13 przerwa
14 przerwa
15 4
16 4
17 przerwa
18 przerwa
19 4
20 4
21 przerwa
22 itd. aż do 56-70 dnia

Pozdrawiam,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Siema! Na wstępie chcę podziękować Marco i Dąbkowi za napisane odpowiedzi na mój artykuł.Mam też pare pytań:

Marcopolo: co to jest ten "termogenic" i jak działa.? Aha,
wolę piguły po których można sobie "popływać" (bez speeda)jeśli wiesz o co chodzi - pewnie wiesz na pewno....

Dąbek:
a)Czy to nie za dużo- tyle tabletek?
b)Czy clen ma działanie anaboliczne?
c)Czy ten cykl spowoduje utrzymanie nabytej podczas kuracji masy mięśniowej?

Pozdrawiam i z góry dziękuję!
Narka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Herman,

Ja dokładnie tak brałem clen jak opisał Dąbek i naprawdę miałem dobre efekty jeśli chodzi o spalania tłuszczu, poprawiła mi się również gestość i definicja mięśni.

Nara,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
słuchaj Hreman clena biora ludzie którzy koncza kuracje koksem i chca utrzymac zdobyta mase a przy okazji uzyskuja niezlą rzezbe - choc to zależy od wielu innych czynników
natomiast na samą rzezbe wystarczy termogenic a to nic innego jak ephedryna 20-30 mg+kofeina +aspiryna można to zrobic samemu albo kupic gotowe w formie kapsulek np.firmy Prolab , muscle tech itp. w sprzedaży wysylkowej która jest na tej stronie w jej górnej czeci, to o wiele zdrowsze a kop jest tak przy okazji natomiast to chyba lepsze niz zle samopoczucie po clenie który jest lekiem na astme oskrzelowa.
pozdrawiam )))

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Dzięki chłopaki- teraz już wiem "co i jak" z clenem.Życzę wszystkim satysfakcjonujących przyrostów i motywacji do treningów w wakacje (ta temperatura!).Może wykorzystam jeden z tych preparatów ale to dopiero za tydzień bo jadę dziś na działkę poszaleć z wiejskimi dziewczynami.Życzcie mi powodzenia.NARKA WSZYSTKIM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Nie napisaliscie jeszcze czy tabletki 2mcg czy 4mcg.

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9310
tylko to bylo ***** 10 lat temu kolego to juz ci raczej nie napisza...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
NIEZLA REANIMACJA

clen w cyklu 2 dni 1 of wystarczy 20mc na poczatek pozniej 7 dni przerwy nie widze sesu zeby zwiekszac w poczatkowym okresie skoro i tak dziala
dalej jak ruszysz to ci podpowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26525
Panie Łukaszu to jaki jest wg. Pana naefektywniejszy cykl na clenbuterolu? Chodzi o dawki w poszczególnych dniach, dni on i off oraz okres jaki powinien trwać cały cykl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol - czego mogę się spodziewać

Następny temat

książki o dopingu?

WHEY premium