SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat 2 lata stażu.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28469

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2735
Pisałem na początku, z koksem nie miałem nic wspólnego (poza kilkoma strzałami które robilem kolegom )

Eat your shit and die

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
fajno
wczesnie zacząłeś

co do debiutów
jak tam wygladają kategorie wiekowe?

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2007-12-23 15:26:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Można być kozakiem i nie ważyć wiele.Oczywiście,że komplement.Zapamiętaj kto Ci dał pierszego soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2735
Chodzi ci o to co w ogóle miałem w ustach czy jakie cykle stosuję ;]

Obecnie hmb revolution + tribusterol 60 ; mutant mass i carbo jako uzupełnienie diety.

Jak biore kreatynę a biorę mniej wiecej co 1 - 1,5 miecha to wybieram w olimpie, co 3 - 4 miechy cos mocniejszego typu matrix ostatnio brałem knockout ale chu*a dało wcześniej brałem nitro bolon przez miecha, do tego takze w odstępach biore bcaa ale tylko wtedy gdy uzupełniam diete białkiem nie gainerem, hmb do gainerów żeby nie zalać brzucha i to by było na tyle. Kreatynę także zmieniam nie robie 2 razy pod rząd cyklu na np. monohydrancie, czasem łącze mono z jabłczanem albo z robozą, wtedy taki zestaw zastępuje mi matrix i stosuję dextro zamiast carbo.

:]

Eat your shit and die

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9469
Fajnie wyglądasz po tym co bierzesz cały zestaw młodego chemika

misza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 534 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21971
i jak widze swoich rówieśników w takiej formie to mi sie odechciewa wszystkiego sog jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36050
lapka wymiata ogolnie superr

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2680
mam nastepnego konkurenta:D
ja tez bede startowal w debiutach
sylwetka niepogardzisz
masz jakies lepsze foty nog?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czorcia7 ---> kilka nowych fotek

Następny temat

Dibo droga do 100kg %-)

WHEY premium