SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat 2 lata stażu.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28467

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2735
hmm zrobie i wkleje na dniach. Szczerze mówiąc nogi robie dopiero od pół roku, ale jak dla mnie nie są złe. A ty masz jakieś foty? Orientujesz się może kiedy dokładnie bedą debiuty? Ciągle nie ma kalendarza na 2008...

Eat your shit and die

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2680
hhe ja tez nozki robie od pol roku:D;p
debiuty zapewne beda pod koniec marca:D ale dokladnie oczywiscie jeszcze nie widomo"D
mam fotki ale sa slabej jakosci o ***owo widac.
zrob sobie jeszcze bicki tylem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3012
Patrykkkk :) ddodal fotki na sfd :) GIT (na real lepiej wygladsz ) ale fotki boskie heh xD jaka spinka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17123
jest za....biście!!!!!!!;
;

Zmieniony przez - Adriano16 w dniu 2007-12-23 18:25:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
Sylwetka bardzo dobra Sog...

A co do zawodow zeby wystartowac na takich zawodach trzeba byc zarejstrowanym w jakims klubie czy cos?czy poprostu isc do lekarza zwazyc sie wyslac im jakies badania imozna brac udzial bo nigdy sie w tych sprawach nie orientowalem:>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8875
jak na 16 lat to wymiataka podoba mi się za***iscie

edit. aaa no o sogu bym zapomniał

Zmieniony przez - Razor_29 w dniu 2007-12-23 18:49:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2735
Jeżeli chodzi o debiuty to wystarczy jedynie odpowiednio się przygotować, wpłacić wpisowe i jechać się spinać na scene ;] Ale już na np. zawody ogólnopolskie to trzeba być w klubie.
Dzięki za commenty może jakieś uwagi? :P Przecierz nie może być idealnie ;]

Eat your shit and die

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1674
s kad jestes?bo ja mieszkam nie daleko ostrowi...bedziesz mial duza i trudna konkurencjie... bo w ostrowi jest duzo nakoksowanych malolatow...;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
a mozesz podać swoje osiagnięcia
klata biceps przysiad mc?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2735
Wszędzie sie znajdą koksy ;] Z Koszalina jestem, zresztą wystarczy spojrzeć na profil ;] btw ja startuje w kat. juniorów młodszych czyli poniżej 18 lat mam nadzieje że mam jakieś szanse ;]

Eat your shit and die

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czorcia7 ---> kilka nowych fotek

Następny temat

Dibo droga do 100kg %-)

WHEY premium