SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 lat, 150 cm, 42 kg

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 380
Witam mam 14 lat, 150cm wzrostu, 42kg. Mógłby ktoś napisać mi trening siłowy (gram w koszykówkę od 4 lat) ? Z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 380
Czesiek43: Dobrze powiedziane, tylko że u mnie w gimbazie jest : ''chodz na szluga" "wszyscy pala tylko nie ty" "wez chociaz macha" "przynajmniej sprobuj" albo : " serio chce ci sie isc na ten trening ? dawaj z nami gdzies polazic, potrenujesz kiedy indziej". A pozniej na w-f albo poprostu jak gramy mecz to : "stary dobry jestes, jak ty to robisz ? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
w tym wieku tylko trening z wlasnym obciazeniem ciala, poczytac o cross-ach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Do autora: Chyba pomyliles pilke nozna z koszykowka, masz 1,50 nie doskoczylbys nawet do kosza.

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To, że ma 1,50m nie znaczy, że nie może grać w kosza, nie czepiaj się go. Wzrost jest zaletą, ale nie oznacza, że niski już nie może liznąć tego sportu, ja nie wieże w żadne ograniczenia, jeżeli ktoś czegoś chce to może to zrobić, a takie wytłumaczenia "jestem za mały" "jestem za niski" "nie dam rady" są dla słabych, którzy nie mają odwagi ruszyć po marzenia :)

Co do treningu j/w + 10 wskazówek żywieniowych https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
Rzeźbionator praktycznie w każdym temacie twoje posty są zbędne więc może sobie odpuść .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 117 Napisanych postów 8066 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42779
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1319
tak koszykówka to fajny sport a zwłasza ze jesteś jeszcze młody . Tak jak wyżej koledzy pisza cwiczenia z wlasnym obciazeniem , ale jeśli się uparłeś no to juz w koniecznosci hantle 5 kg z pewnoscia starcza ale nie polecam za wczesnie poczekaj rok i potem zacznij myslec o tym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 117 Napisanych postów 8066 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42779
Hantle w tym wieku zbędne dobry domator i siła leci ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 683
Polecam tobie trening FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
Lepiej nic nie polecaj . Trening domatora bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 380
Dzięki wszystkim za rady :) Rzezbiator : Takie teksty jak : "Jestes za mały wybierz inny sport" , "urosnij i dopiero zacznij grac" mnie nie ruszają. Będe robił to co kocham wykorzystują pewne zalety mojego wzrostu. I takie słowa motywują mnie jeszcze bardziej żeby pokazać że niski też może bardzo dobrze grać w kosza.

Zmieniony przez - Shorty.17 w dniu 2013-09-10 18:40:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile macie w łydce i udzie?

Następny temat

totalny początkujący.

WHEY premium