SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14-15 lat rekordy siłowe

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3640
BlackCamel ja nie brałem nic i mi się porobiły rozstępy na plecach jak ch.., bo w krótkim czasie bardzo dużo urosłem, Rozstępy pojawiają się, kiedy skóra jest naciągana powyżej granic swojej elastyczności.
Co do tematu w wieku 14 lat nie ćwiczyłem jeszcze nic, ale 70 na klate to nie jest coś nieosiągalnego w tym wieku, bo mam dużo kolegów którzy tyle trzaskali w wieku 15 lat, a tym bardziej że teraz wszyscy nie patrząc na swój wiek łapią się za odżywki. NIby ćwiczenia w takim młodym wieku nie są wskazane, ale z drugiej strony jak ten czas mają poświęcić na siedzenie przy komputerze, to ćwiczenia są na pewno dużo lepszym sposobem zagospodarowania wolnego czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
rok temu teraz 16

klata - 80kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
ogólnie to fajnie ale co ma twoj rekord do tematu? przeczytaj nazwe, przemyśl i wróć.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
14 lat
72kg na klatke pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
"Czy trening siłowy w wieku 14 lat to mądra rzecz?
Sądze, że nie. pozdr"

CZEMU NIE? z glowa kazdy moze cwiczyc

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4370
15 lat
110 MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Gothiic może dlatego że w tak młodym wieku nie ma się w pełni rozwiniętego układu kostnego. A wszelkiego rodzaju próby siłowe to najlepsza droga do kontuzji i wasza przygoda z siłownią zostanie przerwana. Nie mówię że nie wolno czy nie powinno się ćwiczyć, bo jestem zdania że zacząć ćwiczyć w tym wieku jest jak najbardziej dobrą sprawą. Ale trzeba do tego podejść z głową, ćwiczyć pod względem kondycyjnym z delikatnym nastawieniem na masę, uczyć się prawidłowego wykonywania ćwiczeń, obserwować nasz organizm jak i na co najlepiej reaguje. Na trening siłowy stanowczo jest za wcześnie i lepiej poczekać z tym do 17-18 roku życia wtedy testosteron wam zacznie buzować i można cokolwiek wówczas zdziałać.
Nie życzę wam ale ja się wyleczyłem z prób siłowych po kontuzji barku. Przemyśłcie to co robicie i czy to cokolwiek wam da? Oby nie kontuzję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
niektórzy wypowiadający sie tutaj, powinni zapisać sie na balet a nie do ławki sie rwać.. jak widze ludzi którzy robią mostek, to ch^j strzela
więc lepiej popracuj nad techniką, poćwicz, wróć i podyskutujemy.

a teraz wy*ierdalać do atlasu czytać poradnik ;d

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 209
Witam!!!

Moje rekordy siłowe to
Klata-60
Biceps-26
Przysaid ze sztangą-65
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289
ja 100 kg na klatke 15 lat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciążenie nie betonowe...?

Następny temat

sklep z ciuchami

WHEY premium