SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekordy początkujących

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63




Zachęcam do ogladnięcia całego filmiku :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
czlowieku nie wyssalem sobie tego z palca, zreszta nie musisz wierzyc tutaj polowa wlasnie takich ludzi jak Ty nie wierzy innym jak ktos podnosi wiecej od Ciebie to juz znaczy ze nie moze taki istniec tak ? i ze to bajki, takie durnowate myslenie niektorych ludzi jest przykre.. i czytaj ze zrozumieniem nie napisalem ze co wazy 60 kg podnosi 160, tylko wazy 75kg, jest niski i jak na swoja wage spory dosyc, tylko pisalem ze gosc ktory wazy 60kg podnosi 110kg to jest chyba roznica co nie ? Dix suchary, w sensie takim ze ludzie ktorzy wygladaja tak jakby nigdy nie byli na silowni, chudzi, a podnosza bardzo duze ciezary o to mi chodzilo, nie obrazajac nikogo oczywiscie ;)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Cos nie wierze w to ze ten co 140kg na przysiad wazy 66kg pozdro....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
dokładnie to samo miałem napisać, ja waze 78 i mam 176 i nie wyglądam jak ten gościu, chyba że jest niski i ma ,165 ok to możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Dobczyce ? woj małopolskie ?



I co to za nuta pierwsza ?




Zmieniony przez - FighterSSJ w dniu 2013-03-03 12:39:22

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
gościu masz wszystkie piosenki w opisie, czytanie nie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
tak koles wazy 66 kg ma 15 lat i 174 wzrostu
tak to sa Dobczyce, woj małopolskie ''Gold's Gym'' u Kiera

nastepne zawody 4 maja, oficjalne wazenie dzien wczesniej tzn 3 maja :p

Zmieniony przez - zsrr123 w dniu 2013-03-03 13:03:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1040
Byłem obecny na tych zawodach i moge potwierdzić wage tego gościa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Fajne zawody sobie zrobiliście i siły trochę macie Technikę macie słabą. W siadach nie dosiadacie, w wyciskaniu brak komend (start, góra, stojak) i nie zatrzymujecie sztangi na klacie, dodatkowo nie macie całych stóp na ziemi, tylko palce. W martwym straszliwy koci grzbiet robicie, aż boli od patrzenia :-/ ale pozytywna atmosfera jest, także tak trzymać

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
chetnie bym sie do Was dolaczyl :)

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Heh fajnie fajnie, że kilku kumpli ma taką samą pasję i razem coś działaccie, wyglądacie nie pozornie a ładne cięzary idą.. Pozdro dla tego w niebieskiej koszulce

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Musisz byc niski skoro 66 kg stawiam ze masz cos kolo 165 ogolnie sila zaj**ista :)

Let's do IT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek

Następny temat

Co sądzicie o:

WHEY premium