SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,5 roku fitness i aerobiku

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
chyba jogurciki były w diecie i za mało areobów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Ile kosztował stroj bikini :).

Dobrze jest, ale pracuj wiecej :D. sog.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
ciałko fajne. nareszcie jakaś dziewczyna dała fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6531
Dla mnie moze byc tylko pupcia moglaby byc bardziej okragla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
jest ok smacznie jak dla mnie

EDIT: Mietas juz byl?

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2008-01-11 02:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Chyba jeszcze nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
nie przejmuj sie zlymi opiniami.Generalnie chcialbym zobacyzc jaki kazdy ma idealna laske.Sylwetka ladna imo za chudo byc niemoze. pracuj a bedzie jeszcze lepiej.Mozna prosic wiek?
sog odemnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Kobieta sie stara i jest jak najbardziej ok pisze kolejny raz jest super !!

jak cwiczysz czysto amatorsko za kolejne 1,5 roku bedzie pewnie znacznie lepiej

musiałem tu wejsc bo poszły kolejne 3 kapsy tribulusa

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5973
az sie czytac niechce tych po***anych komentarzy.Pokazcie zdjecia swoich dziewczyn - skoro uwazacie ze ta wam sie nie podoba.Sylwetka w realu wyglada napewno wystrzalowo tylko pozazdroscic.Do lata zostalo jeszcze pare miesiecy wiec mozesz poprawic jeszcze to i owo,acha i ogranicz podjadanie .Pitt dobra robota.pozdro

myśl głową,pragnij całym sercem,albo przegrasz już na starcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39925
maxsefo85
Komentarze, jak komentarze. Nie po to się wrzuca tutaj foty, żeby każdy się zachwycał. Jak jakiś koleś wrzuca foty, to też mu piszą, to jest fajne, a to jest do dupy. Jak ktoś napisze kolesiowi, że ma lipną klatę, to przecież nikt mu nie pisze:wrzuć foty swojego chłopaka, jak masz lepszą, więc po **** piszesz, żeby ktoś tu wrzucał foty swojej dziewczyny ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kędzierzyńska Masówka:)

Następny temat

poczatek suplementacji

forma lato