SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniu i Trec - podsumowanie strona 72.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139883

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez ginomen_ za pkt 4 regulaminu
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 431
bez spamu prosze, bo pozabijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3040 Napisanych postów 51771 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350021
dobra, ginomen pozwolił mu tu pisać, także zaraz wypiska.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Przedświąteczna wypiska Konia ... czekamy
A w ogóle to spokojnych świąt Koniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3040 Napisanych postów 51771 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350021
02.04.2010

Los nie jest coś łaskawy, ani dla Wuchty, ani dla mnie, tym razem kontuzja...stopy. Po południu byłem trochę pograć w piłkę i niestety zostałem bardzo nieciekawie nadepnięty korkiem – w najlepszym wypadku stracę paznokieć, w najgorszym mam złamany palec – spuchnięty i siny, ale widać, że zrobił się nieco krzywy, mocno nie boli, więc może będzie ok, poczekam do jutra i zobaczymy, czy coś się zmieni.

Dieta

1.Schab, frytki, ser, warzywa.
Izotonik.
2.Kotlety, makaron, ananas, ser.
3.Kotlety, makaron, ananas, ser.
4.Kotlety, makaron, ananas, ser.
5.Kotlety, makaron, ananas, ser.

Jestem już zmęczony dietą, nigdy tak długo nie leciałem bez przerwy, nigdy też nie jadłem tak dużo, wiem że ostatnie 2 tygodnie i powinienem cisnąć, ale chyba nieco zluzuje – osiągnąłem zakładany cel jeżeli chodzi o sylwetkę, a 2 tygodnie to nie tak wiele by coś popsuć.
Aha – ananas nie z powodów o których pisaliśmy niedawno u Wuchty, a dlatego że uważam, że nic nie pasuje do sera jak ananas.

Mały zapas na weekend.













Trening:

Wyciskanie poziomo 80kg x10, 90kg x10, 90kg x8, 100kg x8, 110kg x4, 115kg x2
Wyciskanie sztangielek na skosie 26kg x10, 32,5kg x10, 35kg x10, 38kg x8 , 41kg x6
Pompki na poręczach 10, 10, 10, 10

Komentarz:
Jak pisałem po ostatnim treningu w domu – nie mam deski, więc trenuję tradycyjnie.
Trening dość fajny, 115kg poszło dwa razy, więc na maxach zaatakuję 120-125kg,
z drugiego ćwiczenia też jestem zadowolony, myślałem że 41kg połamie mi ręce, ale 6 powtórzeń poprawnie technicznie poszło bez problemu.

*Po powrocie do domu, kąpiel, posiłek, jakieś 1,5h odpoczynku i jak pisałem wyżej – pojechałem grać w piłkę. Graliśmy równe 90minut, gram na pozycji stopera, więc nie wymęczyłem się za bardzo, poza kilkoma indywidualnymi szarżami i czasem pogonią za napastnikiem nie miałem zbyt dużo biegania, poza kontuzją – pryjemnie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Duży stoper zawsze daje radę , szkoda tylko kontuzji i życzę Ci żeby nie było to nic poważnego. Ostatnio mam smaki na makarony a ten ze zdjęcia sprawił, że mam ochotę coś zjeść . Zayebiste posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Co msylisz ogolnie o zoltym serze ?

Warto go jadac? Mozna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3040 Napisanych postów 51771 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350021
jeżeli jest to dobry, prawdziwy ser, to czemu nie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
małyt offtop ^^ Koniu byłbyś mily i jak znajdziesz toche czasu poszła do CIebie wczoraj private MSG, odpisałbys może ?? <prosi>
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przereklamowane i to grubo

Następny temat

TREC prezentuje-Pojedynek Wuchta vs Koniu. Typy, komentarze!

forma lato