SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żyrafka /powrót do formy sprzed ciąży_ pods.s.50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Vajolet, Agak, Terco - witajcie i dziękuję
--------------------------
Aga - dziękuję, że czuwasz i za cenne rady. Ja na szczęście - mimo, że miałam długą przerwę - to podstawowych zasad prawdziwego treningu i diety nie zapomniałam i żadne same brzuszki nie wchodzą w grę. Na razie jak widzisz jeżdżę na rowerku, brzuchy były przy okazji.

Przez najbliższe dni nie będę mogła ćwiczyć ze względu na stan zdrowia (nic poważnego na szczęście), ale jak dojdę do normalności to porobię coś ciekawszego, dziękuję za przypomnienie

Liczę na Twoją pomoc Aga Jak będziesz miała czas to zaglądaj! Pozdrawiam!

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2012-03-09 20:57:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3395
i ja 3mam kciuki i obserwować będę oraz powodzenia życzę

jako żem u progu 5 m-ca ciąży, za jakiś czas czeka mnie to samo

pozdrowionka!


Zmieniony przez - stworeczek w dniu 2012-03-11 10:53:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
stworku gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3395
dziękuję, Ann..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Hej - super, że wróciłaś! czytałam i obserwowałam z partyzanta Twoje dawne zmagania - takich ludzi tu trzeba na forum! super! będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Stworeczku - życzę pięknego ciążowanka i szczęśliwego rozpakowanka, wszystkiego dobrego dla Ciebie i Maleństwa!!!!!

Kendra - dziękuję za tak miłe słowa i zapraszam do kibicowania


Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2012-03-17 11:31:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Dzień 5 - 13 /pt. 09 - 17.03./
NT

DIETA:
owsiane, jaja
chleb razowy, ser żółty
migdały, żurawina
twaróg półtłusty
warzywa
kawa słodka z mlekiem.

Mało jedzenia, ale z węgli nie zrezygnowałam jak widać, bez liczenia i kontroli. Jakoś ciężko mi tak sie redukować bez rozpisek...........!!
Wygląd - wciąż źle wg lustra, nie robiłam pomiarów dokładnych, więc nie ma co porównywać.
Czekam na treningi

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Będę kibicować

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Żyrafka! Przeczytałam twój cały dziennik, jest bardzo inspirujący, ja dopiero zaczęłam prawdziwe zmagania z moja nadwagą po ciąży. Tu na portalu dopiero debiutuję. Kibicuję Ci, niech moc będzie z Tobą. I jeszcze jedno jak możesz rób jak najwięcej wpisów i zapraszam do siebie może będziesz mogła mnie wesprzeć słowem :) Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc, porady dla mojej mamy

Następny temat

Olilas_redukcja

WHEY premium