SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żyrafka /powrót do formy sprzed ciąży_ pods.s.50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Wszędzie straszycie tymi szczelinami, że strach się bać ciąży

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Zebyś Oveja wiedziała Ale to sie chyba wszystkim nie robi

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
2KKA
Zyrafko, (..)Ta przerwa tak na nasze nazywa się - rozstępem kresy białej. Może idź do jakiegoś znachora oni od razu wiedzą, o co chodzi jak tylko mówisz, o co kaman z tym brzuchem.


witaj 2KKA
dziękuję, że napisałaś, faktycznie po tej nazwie polskiej można więcej znaleźc informacji.

Oveja, Lejjla - żadna tam szczelina, czy inne tego typu sprawy nie zacierają wspaniałości noszenia pod sercem Maluszka w brzuchu i bycia Mamusią także polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Lejjla
Ale to sie chyba wszystkim nie robi

u wielu kobiet samo się wciąga, ja nie miałam takiego szczęścia, ale wierzę, że systematycznymi ćwiczeniami wróci brzuch do normalnośći. Najważniejsze, ze wiem że to mam

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2012-03-24 10:13:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Łącze się w bólu z tobą. Też mam tę szczelinę. Też czuje czasami ruchy jelit i sama się zastanawiałam dlaczego, teraz jest wszystko jasne.

Oli pisała że wszelkie ćwiczenie wymagające spięcia brzucha wykonywać z szarfą. No i nosić jakieś majty modelujące Żeby coś trzymało te mięśnie brzucha tam gdzie trzeba.
Może po prostu lepiej biegać z takimi majtami? Napinać w trakcie mięśnie brzucha, a majty i tak mieć na sobie.

Tylko nie rozumiem, które w końcu ćwiczenia należy wykonywać z linku obli?

Jak dobrze, że nie wyrzuciłam swojego pasu poporodowego.

ps;. szczelina to pierdoła w porównaniu do buntów dwulatka , ale warto było nosić dzieciaczka pod serduchem

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-03-24 10:28:44

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-03-24 10:45:56

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
jak poczytałam zobaczyłam w necie o co chodzi to aż mi się dzieci odechciało
Żyrafciu idź do lekarza niech ci powie co i jak a może nie jest aż tak źle jak ci się wydaje przynajmniej mam taką nadzieję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Ja w ogóle pierwszy raz w życiu słyszałam o czymś takim. Martucca napisała o tym w dzienniku którejś kobitki. Dobrze wiedzieć takie rzeczy na przyszłość..

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Sama może sprawdzić jak dużą masz tę szczelinkę. Wielkość tej szczeliny jest ważna. W wielu źródłach podają, że szczelina na szerokość jednego palca jest traktowana jako stan normalny. Ja mieszczę w najszerszym miejscu 2,5 palca (na wysokości pępka).

Tu fajnie pani pokazuje.




Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-03-24 20:30:28

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
UUUUUUUUUUUUUUfffffffffffff Jeśli to prawda że ten 1 palec jest stanem normalnym to ufff bo ja się już wystraszyłam ze po 5 latach tego nie naprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Witam po cieplutkim wiopsennym weekendzie
Dotka, Roksana - witajcie.

Dotka - dziękuję Ci za ten filmik, w domu jeszcze raz dokładnie przeanalizuję szczelinę i postaram się ocenić na ile jest palców /...przypomniało mi się badanie rozwarcia...ta sama miara../

Pas ściągający zamówiony, ćwiczenia w weekend wykonane /mało...ale to dopiero początek/.

-------
Dotkazoz

Tylko nie rozumiem, które w końcu ćwiczenia należy wykonywać z linku obli?

ja rozumiem, że wszytskie "na czas połogu" łącznie z tym opisanym na wtępie.

Zamiast szarfy - ręcznik
Odnośnie biegania - też uważam, że chyba najlepiej biegać w pasie....ale szczerze mówiąc wolę najpierw zamknąć szczelinę.....bo co zrobię jak podczas biegu wyskoczy mi COŚ na wierzch

---------
Fala - dzieci są cudaśne, nie ma się co zrażąć pierdołami

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2012-03-26 10:04:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc, porady dla mojej mamy

Następny temat

Olilas_redukcja

WHEY premium