SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Życzenia Świąteczno - Noworoczne od Activlab

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
No właśnie nie xD I jeszcze brat mnie wqrwia bo wrócił z Holandii na święta i ciągle się chwali co to nie on, jakie tam panny lekkie obyczaje mają

Ale z tą rywalizacją (tzn. z pierwszą częścią) to na serio myślę, tyle że u nas chyba plany się nie pokrywają, no chyba że luty-marzec to obydwaj będziemy masować.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja luty-marzec zaczynam redu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
I będziesz ciągnąć do lata?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
albo i do września. Jestem permabulkiem teraz, więc trzeba

edit. idę spać bo jutro wstaję o 8

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-12-24 01:16:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Przerabiałem to, pół roku ciężkiej masy, potem pół roku ciężkiej redukcji i znalazłem się w sumie w punkcie wyjścia - nie polecam. Ja teraz ani masy ani redukcji nie robię bez przerwy dłużej niż 3 miechy, zarówno na masie przyda się lepsza wrażliwość insulinowa, jak i na redu przyspieszenie metabolizmu. Przewlekłe masowanie/redukowanie osłabia obydwa te parametry - ale Ty to przecież wiesz :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak wszystko sprowadza się do jednego - zaliczyć w 2014...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Wesołych , zdrowych i spokojnych wszystkim życze

a wy wyzej to nie spam tylko temat do życzeń światecznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3345
Życzę wam wszystkim zdrowych, spokojnych świąt. Dzięki wszystkim za rady, bez was było by napewno trudniej.;] Ps. Teraz raczej większość osób jest na masie raczej także będzie można przegryść co nie co, ale pamiętajcie z umiarem żeby niespodzianki świątecznej na wadze nie było xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
rutkow
Wesołych , zdrowych i spokojnych wszystkim życze

a wy wyzej to nie spam tylko temat do życzeń światecznych



bo dam bana do nowego roku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
odpoczynek przez swięta wskazany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Na Masę

Następny temat

Worek

WHEY premium