SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śmieszny przypadek... gwarantuję.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Spacery, marsze... Co w tym trudnego ?
Nie zawracaj sobie i innym glowy, jesli nie masz zamiaru sie przylozyc do tej redukcji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 732
Spacery, marsze... Co w tym trudnego ?
Niby jakiś lajtowy spacer da radę spalić fat?

- Welcome in the lacrosse world! -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Przy 130 kg ? Oczywiscie, ze tak. Z czasem lajtowy spacerek przerodzi sie w marsz itd, itd...
Jakos trzeba zaczac, a nie zastanawiac sie, dlaczego waga stoi w miejscu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2190
moim zdaniem wazenie daje troche informacji, bo skads te wahania sie biora i jak sie dowiesz skad to pomaga to w diecie. a np ustalenie skladu ostatniego posilku i jego spozycie przed snem tez ma znaczenie. bo jak np wytlumaczysz ze spiac np 8 godzin jednej nocy spaliles 1 kg a drugiej 0,3 kg ?? mozna to wszystko rozkodowac ale dlla kazdego to jest indywidualne

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Tylko przez takie wahania nie mozna sie wazyc codziennie,bo wpada sie w obsesje.
Przeciez wypijajac 4 szklanki wody juz sie kilo wazy wiecej,wiec jak rzadziej sie wazy,tym wynik bardziej unormowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 732
Przy 130 kg ? Oczywiscie, ze tak. Z czasem lajtowy spacerek przerodzi sie w marsz itd, itd...
Aeroby zawsze uważałem za jazdę na rowerze, biegi itd.

bo jak np wytlumaczysz ze spiac np 8 godzin jednej nocy spaliles 1 kg a drugiej 0,3 kg ??
Nie jesteś w stanie spalić przez noc 1kg. Codzienne warzenie jest wg. mnie zbędne i jak napisała Hihihehe wpadasz w obsesję: 'cholera kilogram więcej... nic nie jem dzisiaj!'

Co do ww przed treningiem... uparty osioł (ja ) musi Wam przyznać rację. Zjadłem 50g ryżu przed i ciężary były trochę lżejsze.

Aaa i jeszcze małe pytanie... Wiem, że to nie dział od tego ale dopóki dieta nie będzie idealna nie wychylam nosa po za ten dział. Czy trening FBW (chyba tak się zwie) jest dobry na spalanie fat'u? Chodzi mi o trening określonej partii ciała określonego dnia.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - TzGi w dniu 2008-10-15 10:08:54

- Welcome in the lacrosse world! -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
FBW, jest bardzo dobry na cyklach redukcyyjnych.
Przerwy miedzy seriami skracamy nawet do 30 sekund.
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 732
FBW, jest bardzo dobry na cyklach redukcyyjnych.
Przerwy miedzy seriami skracamy nawet do 30 sekund.
powodzenia,

Dziękować ślicznie.

EDIT: Emm... mały błąd. Doczytałem o treningach i jak narazie stosuje split'a. Dobrze się on sprawdza w redukcji czy przejść na fbw?

Pozdrawiam.

EDIT:
W końcu ułożyłem sobie plan treningowy chyba porządny... wiem, że to nie ten dział ale po co mam nos wychylać gdzie indziej jak narazie. Chciałbym prosić o ocene owego FBW.

Plan A:
1. Wyciskanie sztangi płasko. 3 serie
2. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia. 2 serie
3. Prostowanie ramion na wyciągu. 2 serie
4. Ściąganie drążka wyciągu do karku. 3 serie
5. Przysiady ze sztangą. 3 serie
6. Martwy ciąg na prostych nogach. 3 serie
7. Uginanie ramion ze sztangą. 2 serie
8. Wspięcia stojąc. 3 serie
9. Brzuch.
Plan B:
1. Wyciskanie sztangi skos. 3 serie
2. Wyciskanie sztangi zza głowy. 2 serie
3. Wyciskanie sztangi francuskie leząc. 2 serie
4. Wiosłowanie sztangą. 3 serie
5. Martwy ciąg. 3 serie
6. Prostowanie nóg na maszynie. 3 serie
7. Uginanie ramion ze sztangą. 2 serie
8. Spięcia siedząc. 3 serie
9. Brzuch.

Duże partie mięśniowe to 12-15 powtórzeń po 70% max, małe 8-12 również 70% max... odpoczynek między seriami to 60-120s.
No i dwa małe pytania... trenuję z kumplem, który trenuje na masę... czy 6-12 powtórzeń wielkim ciężarem w tym FBW da pożądane efekty? Oraz drugie pytanie... dziś podczas pierwszego FBW mniej więcej w połowie treningu czułem straszne osłabienie... wręcz zamroczenie od czasu do czasu. Co może to powodować? Ciężary nie są wielkie oraz wszamiam ww+białko przed treningiem.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - TzGi w dniu 2008-10-26 20:05:50

- Welcome in the lacrosse world! -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Pracuj nad oddychaniem w czasie serii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 732
Pracuj nad oddychaniem w czasie serii...
Oddycham.

- Welcome in the lacrosse world! -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masa:65 wzrost 185 wiek:16

Następny temat

Dieta na SIŁE - OCENA

WHEY premium