SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śmieszny przypadek... gwarantuję.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Jesli masz braki tluszczy i nie masz gdzie wscinac to na pewno lyzka tluszczu az tak bardzo na to nie wplynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 732
Jesli masz braki tluszczy i nie masz gdzie wscinac to na pewno lyzka tluszczu az tak bardzo na to nie wplynie.
Nie chodzi o to... cały czas liczyłem zapotrzebowanie na kcal/dzień na podstawie: białko - sucha masa ciała (80) x 2, ww czytałem, że można 'ustawić na jakimś pułapie' więc założyłem 100-120ww, a reszta kcal niby tłuszcze. CooCaine radzi aby białko liczyć jako cała masa x 2, kcal z tłuszczy 1/3, a reszta ww. WW odpowiadają za otłuszczenie więc w tej chwili jestem głupszy niż kiedykolwiek. What should I do?

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - TzGi w dniu 2008-10-12 12:26:32

- Welcome in the lacrosse world! -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Bialko to budulec,tluszcz to energia,a weglowodany to energia,ale szybka,tzn "turbodopalacz" ;) Weglowodany powinny byc uzupelnieniem.
Tluszcz choc jest bardziej kaloryczny nie podnosi insuliny,a to glownie jej wahania przyczyniaja sie do zatluszczania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 732
Dieta na około 2200kcal:



Coś źle jak narazie?

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - TzGi w dniu 2008-10-13 13:28:54

- Welcome in the lacrosse world! -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Przedtreningowy to 5? Masz tam 2 rodzaje bialka i tluszcz,a powinno byc bialko i weglowodany.Tunczyka jako bialko wystarczy.
Dodaj warzywa.Na noc tez moga byc.
Watroby lepiej nie traktuj jako staly skladnik diety.

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-10-13 16:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 732
Przedtreningowy to 5? Masz tam 2 rodzaje bialka i tluszcz,a powinno byc bialko i weglowodany.
Mówiłeś, że trochę tłuszczu nie zaszkodzi.

Watroby lepiej nie traktuj jako staly skladnik diety.
Stały może i nie ale tak z ciekawości... dlaczego wątroba jest zła? Ma niby mało tłuszczu i sporo białka.

Pozdrawiam.

- Welcome in the lacrosse world! -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Nie zaszkodzi troche tluszczu,ale chodzilo o podstawe,a w przedtreningowym brakuje weglowodanow.
Watroba jako zrodlo bialka jest dobra.Nawet jej funkcja jest m.in magazynowanie witamin,ale toksyny tez.Jest w niej duzo syfow,ktore stara sie usunac organizm w czasie zycia zwierzaczka


Aa,pewnie Ci chodzi,ze nie miescic sie z pula wegli,wiec temu je wywalasz z nieodowiednich miejsc...Jak tak je obcinnasz to daj najwiecej do sniadnia i po treningu,ale niewielka ilosc tez przed.Banan zbedny

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-10-13 17:16:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 732
Jest w niej duzo syfow,ktore stara sie usunac organizm w czasie zycia zwierzaczka
Hmm tego to nie wiedziałem... więc pewnie dlatego małe dzieci nie lubią wątróbki.

Jak tak je obcinnasz to daj najwiecej do sniadnia i po treningu,ale niewielka ilosc tez przed.
Więc do śniadania dam więcej otrębów pszennych i to powinno pozwolić wcisnąć trochę ww do przed-t.

Banan zbedny
Wiem, że zbędny ale kupiłem 1kg, a nie wyrzucę ich przecież. Myślałem, że banan będzie ok tak samo jak i jabłko.

Pytanko jeszcze... średnio lubię jeść warzywa. Czy stracą one 'coś' gdy zrobię z nich coś w stylu soku? Przechylił bym je wtedy jak setkę wódki i po bólu.

Pozdrawiam.

- Welcome in the lacrosse world! -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Nie przesadzaj tylko z otrebami.Az tak naprawde musisz uciac wegle? Te obliczenia nie sa dokladne.Owoce nie sa az tak zle,ale jak ucinasz weglowodany zlozozone az tak to na cukry proste jest malo miesjca.
Tak,mozesz miksowac warzywa choc pozbawiasz je po czesci blonnika.

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-10-13 20:00:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Jak zwykle sie zdrowo usmialem w Twoim watku...
Jedyny gosc z dystansem i w miare zdrowym rozsadkiem , to autor watku...
Znowu masa dobrych rad i przerazenia z powodu bananow i jablek...
Oj ludzie, ludzie wiecej luzu. Facet wazy 130 kg i troche jest do zrobienia.
Za duzo na forum widzialem osob, ktore nie wytrzymywaly restrykcyjnosci diet, albo glupialy od nadmiaru sprzecznych opinii, aby dac sobie spokoj ztym wszystkim.
Duzo roboty przed Toba z tymi kg, ale wiedza i stosowanie 10 wskazowek duzo pomoze na poczatek.
Jeden banan, czy porcja kurczaka ze skora nie popsuje niczego, tak dlugo jak bedziesz mial deficyt kaloryczny, cwiczyl i dobieral w miare zdrowe produkty.
W brew pozorom co kilka miesiecy muszisz robic male przerwy w diecie, a raz tygodniu pozwol sobie na oszukany posilek. To pomaga psychce na poczatku...
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-10-13 20:04:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masa:65 wzrost 185 wiek:16

Następny temat

Dieta na SIŁE - OCENA

WHEY premium