SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łapy wolno idą, klatka tylko grubość

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
powtorzenia i serie to sprawa indywidualna

nie do końca choć trochę w tym prawdy jest,,,to są małe grupy mięśniowe a takie grupy nie "lubią za bardzo"małych powtórzeń,ale można rożnie kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 953
Dla porówniania 2 miechy temu http://i41.tinypic.com/1jrmnn.jpg  http://i43.tinypic.com/n1e005.jpg  i tutaj aktualne zdjęcie łapy http://pl.tinypic.com/r/255lx5e/3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
olej lapy.im mniej sie bedziesz na nich skupiac tym pepiej beda rosly ;) (przykre doswiadczenia :P tez sie napalilem jakis czas temu i stanelo na 40. teraz skupilem sie na plecach to mi lapa rosnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 953
Nie wszyscy ćwiczą od kilku lat człowieku i niektórzy nie mają odrazu super predyspozycji ;] ja mam dopiero 2 moiechy stażu każdy kiedyś zaczynał więc mnie tak nie krytykuj, bo jak dla mnie narazie to co osiągnąłem to i tak już coś jest bo zwiększyłem siłe o dużo i przytyłem ponad 7 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
gateway troche kultury. chlopak przez 2 miechy zrobil fajny postep. widac od razu. jak sie nie widzi to po co komentowac? :) forum jest publiczne :)kazdy moze sie wypowiedziec i pochwalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 953
A chłopaki polecacie po 9 tygodnniach ćwiczenia zmienić plan bo 2 tyg. byłem na wakacjach i miałem przerwę ? bo na splita chyba jeszcze za wcześnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
fbw ciśnij
najlepszy system treningowy jaki znam, a znam wiele.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
w tym wieku znasz wiele :)? ciekawe :) ale racja cisnij fbw. troszke go mozesz skorygowac jesli chcesz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 953
Ok, może zamienię sobię ćwiczenia co najwyżej, i złatwię sobie takie obciążenia o wagach typu 2 kg :P a splita myślę robić dopiero na wiosnę do wiosny idę w masę, :) bo u mnie w szkole ludzie generalnie ćwiczą tylko bica i klatę 0 diety i planu i myślą, że tak się powinno ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
to pozdrow ich xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - plan do sprawdzenia i ewentualnej korekty

Następny temat

prosze o pomoc zaczynam w nastepnym tygodniu OCEŃCIE!!!

WHEY premium