SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łapy wolno idą, klatka tylko grubość

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Marula - czytam, uczę się nie jestem tak głupi, jak wiek wskazuje

nie pozdrawiaj ich, tylko powiedz, aby zaczęli odkładać kasę. będzie im potrzebna na leczenie

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
ale ja nic takiego nie mowie mistrzu :P czytanie czytaniem. praktyka praktyka :) sam teraz sie zabieram za FBW. ale takie ostre ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
dzięki za słowa uznania giermku


sam jadę fbw powodzenia

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
giermku i uj xD i jak tam? sprawdza sie ;p moja pieta achillesowa sa plecy. pewnie dlatego ze je zaniedbywalem ;D na FBW musza ruszyc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 953
Ja FBW od początku ja dużo czytam wiedza się liczy :P a ci kumple leje na nich to leszcze przez 8 miechów mają efekty ciut większe niż ja po 2, bd mieli dysproporcje najwyżej, ja nogi czasem robię lekko bo grma w piłkę w klubie no i treningi i mecze dają wycisk nogom więc ich nie chce przemęczać aż tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
ale staraj sie je cwiczyc. teraz sie nauczysz ladnie techniki w przyszlosci nie bedzie klopotu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 953
Technika u mnie to priorytet lepiej zrobić mniej a dokładniej. A żeby ćioczyć wszystko widzę po jednym z kolegów ćiczy ponad 2 lata łapy elegancko wyrzeźbione, ale klatka prawie, że płaska, pleców zero, nóżki chudziutkie :P normalnie śmiech na sali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
a gdyby cwiczyl wszystko to lapy mialby jeszcze wieksze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 953
Ale on robi po swojemu jego problem.. jak się nie chcę poczytać to się potem płaci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
i pewnie mysli ze jest byk bo ma lape :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - plan do sprawdzenia i ewentualnej korekty

Następny temat

prosze o pomoc zaczynam w nastepnym tygodniu OCEŃCIE!!!

WHEY premium