SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.5

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 255
coś po środku :) zalany nie jestem ale na brzuchu lekką fałdkę mam ale już nad nią pracuję więc myślę że to kwestia czasu..

dziś zrobiłem plan sołtysa :

solidna rozgrzewka, rozciaganie dynamicznie, lekkie podskoki itp
tuck jumps 3x10
podskoki z przysiadu 30% maksa x 5 serii x 5 powtorzen
Przysiad 5x5 progresja co serie
wykroki w tyl (reverse lunges) lub przysiad bulgarski 3x6
brzuch silowo


dodatkowo inne ćwiczenia FBW

mam pytanie do techniki podskoków z sztangą. Czy miedzy skokami robicie stop czy skok za skokiem? bo ja dziś robiłem skok-lądowanie i zebranie się do kolejnego.

generalnie po całym treningu czułem się świetnie i taka dziwna/przyjemna lekkość w nogach :) ( choć w trakcie czułem w trakcie ból mięśni goleni ale ostatnio to normalne )po treningu przeszło


Zmieniony przez - mattb w dniu 2014-03-06 20:45:50

Zmieniony przez - mattb w dniu 2014-03-06 21:34:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
jeżeli się nie mylę, Sołtys wstawiał kiedyś ten filmik ;)


WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 255
dzięki ! czyli dobrze robiłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tymczasem u mnie kolano znacznie się poprawiło, aż takich efektów się nie spodziewałem . Jednak martwy ciąg i lód to podstawa przy kolanie skoczka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 996
Na hmm 2.55-2.60. Trochę sztywno jeszcze, co ?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
This video is private.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 996
Poprawione ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
mam pytanie w sprawie rwania , do tych co sa obeznani w tym temacie bo podczas robienia kiedy do łoże trochę ciężaru np. 50 kg oczywiście chodzi mi o wersje power to kiedy już ta sztangę wyrzuce nad głowe to mam zgięte łokcie przez co musze je wyprostować gdzie robie błąd ? jak to naprawić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 143 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10262
Wejdź niżej pod sztangę, albo musisz mocniej wyrwać, po prostu brakuje siły żeby ci wyszła na odpowiednią wysokość.

http://www.sfd.pl/Interwały_co_i_jak_Art-t640172.html
Wolę nie zjeść obiadu niż nie robić przysiadów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
no fakt spróbuje niżej wchodzić pod sztangę bo ja praktycznie na proste nogi robie a co do podrzutu to nieźle sobie klate obije czy to powinno tak być ? a i czy sens kupować mi buty do podnoszenia ciężarów bo jednak mam problem z uzyskaniem głębokości siadu chociaż cały czas pracuje na mobilnością bioder ale bardziej zmyśla chciałem te buty kupić do olimpijskich podnoszeń

Zmieniony przez - fly dog w dniu 2014-03-17 20:17:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływanie kraulem - problem z oddychaniem

Następny temat

Jakie studia na trenera albo prezesa klubu sportowego

WHEY premium