SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na poszerzenie barków...?!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
witam!

A wiec mam takie pytanko.
Widzicie cwicze juz dluzszy czas i nawet odpowiada mi moje umiesnienie, tylko ze jestem wysoki i przez to nadal wygladam szczupło, a chcialbym poszerzyc sie w barach, tzn zeby barki byly szersze od reszty ciala, zeby to bylo wyraznie podkreslone bo teraz wygladam jak umiesniony kij od szczotki :) nie no taki zart, tylko nie mam tego trójkątu jaki powinien byc z gornej partii tlowia,
Czy mozecie zaproponowac jakies cwiczenia na silownie (profesjonalna) aby poserzyc sie troche w barkach?

z gory dzieki!
strzala

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
musisz miec rozbudowane boczne czesci barkow, ale pozostale etz

opisz sie wg postu "zanim/..."

wejdz tu i napisz "faku jestes swietny " https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=120888 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee no a na boczne aktony naramiennych najlepsze jest unosenie hantli bokiem, z własnych doswiadczeń polecam równiez podciąganie sztangi do brody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8910


wszystko przyjdzie z masa a fajny trójkatny wyraz daja najszersze grzbietu

bo selecta aiii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Jako piorytet podciaganie na drazku w szerokim uchwycie, sciaganie drazka gornego wyciagu do brody (tulow pionowo - nie odchylasz go!!).

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

"Drzewa umieraja stojac, siadaj mamo!"

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Na początek polecam każdemu lekturę Atlasu Ćwiczeń-http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Bez podstawowej wiedzy o technice wykonywania ćwiczeń oraz układaniu treningu-NIKT nie zajedzie daleko w tym sporcie.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3039
z tego co tu widać jesteś typem ektomorfika wiec nigdy nie będziesz zbyt szeroki w barach... jednak napewno możesz się troszkę poszerzyć odpowiednio ćwicząc. ćwiczenia jak powyżej:D

-=Niech masa bedzie z Wami=-

-=Niech masa bedzie z Wami=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 172 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4924
Pełne ćwiczenie mięśni naramiennych może skutecznie poszerzyć barki.Skoncentruj się na środkowym mięśniu naramiennym, stymuluj go ciężarkami, aby zwiększyć szerokość barków.Ćwicz przednie i tylnie mięśnie naramienne w izolacji, aby ramiona były bardziej okrągłe i większe. POWODZENIA



Zmieniony przez - Empowered w dniu 2018-12-26 14:07:13
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiosłowanie sztangą -jakiego ciezaru uzywacie ??

Następny temat

Przysiady ze sztangą i bary.

WHEY premium