SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~~~~~~~METODA NA ZASKOCZENIE MIĘŚNI !!!!!~~~~~rewelacja!!~~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3740
METODA TA JEST WPROST IDEALNA NA ROBIENIE MASY MIĘŚNIOWEJ!
NIEPOZWALA MIĘŚNIOM WEJŚĆ W STAN ZASTOJU A TYM SAMYM MIĘŚNIE SĄ WCIĄŻ POBUDZANE DO INTENSYWNEGO WZROSTU!
NIE WAŻNE JAKI STAŻ TRENINGU ZA TOBĄ , TEN TRENING WYROBI U CIĘBIE POTĘŻNE MIĘŚNIE ,SIŁĘ I WYTRZYMAŁOŚĆ , KTÓRA JEST NIEZBĘDNA DO INTENSYWNEGO TRENINGU!METODA TA MOŻE BYĆ STOSOWANA PRZEZ KULTURYSTÓW , KTÓRZY DOSZLI DO SWOICH GRANIC MOŻLIWOŚCI W NABIERANIU MASY ,TA METODA POMOŻE IM PRZYBRAĆ KOLEJNE CENNE KILOGRAMY!!!NIE BĘDĘ TU DUŻO GADAŁ,METODA TA SKŁADA SIĘ Z POWTÓRZEN 6,50,6,100
6 POWTÓRZEŃ TO KLASYCZNY TRENING OBWODOWY ,KTÓRY JEST EFEKTYWNY W ROBIENIU MASY!!
50,100 POWTÓRZEŃ TO POWTÓRZENIA , KTÓRE NA CELU MAJĄ WYWOŁAĆ "POMPE" W KRWI I DOSTARCZENIU DO MIĘŚNI SKŁADNIKÓW POKARMOWYCH!A TAKŻE PRZY TAKIEJ ILOŚCI POWTÓRZEŃ WYDZIELA SIĘ TESTOSTERON,KTÓRY JEST NIEZBĘDNY W CZASIE ROBIENIA MASY!I JESZCZE JEDNO PRZY TAKICH POWTÓRZENIACH ZACZYNAJĄ SIĘ TWORZYĆ NOWE SIECI NACZYŃ WŁOSOWATYCH, A CO ZATYM IDZIE,JEŚLI ZWIĘKSZYMY ILOŚĆ NACZYŃ WŁOSOWATYCH O 20% TO JEDNOCZEŚNIE PODNIESIEMY EFEKTYWNOŚĆ TRENINGU O 20% I OTYLE SAMO PRZYSPIESZYMY REGENERACJĘ MIĘŚNI PONIEWAŻ MIĘŚNIE SZYBCIEJ , WIĘCEJ OTRZYMAJĄ SKŁADNIKI POKARMOWE I SZYBCIEJ WYDALĄ SKUTKI UBOCZNE METABOLIZMU Z MIĘŚNI!!!A TERAZ PRZEJDĘ DO NAJWARZNIEJSZEJ CZĘŚCI ARTYKUŁU A MIANOWICIE DO HIPERPLAZJI,OZNACZA TO POWIĘKSZENIE LICZBY WŁÓKIEN MIĘŚNIOWYCH.HIPERPLAZJĘ MOŻNA WYWOŁAĆ POPRZEZ INTENSYWNE ROZCIĄGANIE MIĘŚNIA!!TERAZ ZAPOZNAM WAS Z BADANIAMI ZWIĄZANYM Z HIPERPLAZJĄ!!!:DR.JOSE ANTONIO POSTANOWIŁ UDOWODNIĆ WYSTĘPOWANIE HIPERPLAZJI NA ZWIERZĘTACH:ZAŁOŻYŁ PTAKOM NA SKRZYDŁA 10% WAGI CIAŁA PTAKA,POTEM PRZECHODZIŁ PO KOLEI DO 15%,20%I TAK DALEJ AŻ DO 35%.PO KAŻDYM ZWIĘKSZANIU OBCIĄŻENIA NASTĘPOWAŁY 2 DNI CAŁKOWITEGO ODPOCZYNKU.W EFEKCIE ANTONIO ODNOTOWAŁ NAJWIĘKSZY PRZYROST MASY MIĘŚNIOWEJ,JAKI KIEDYKOLWIEK UDAŁO SIĘ OSIĄGNĄĆ,CZY TO W ORGANIŹMIE LUDZKIM,CZY ZWIEŻĘCYM:MASA MIĘŚNIOWA ZWIĘKSZYŁA SIĘ O 334%,A LICZBA WŁÓKIEN O 90%.NIE LICZĄC DNI ODPOCZYNKU,PTAK CHODZIŁ Z OBCIĄŻONYMI SKRZYDŁAMI ŁĄCZNIE 28 DNI.NIECAŁY MIESIĄC WYSTARCZYŁ NA CZTEROKROTNY PRZYROST MASY MIĘŚNIOWEJ.!!!!!!
JAK WIDZISZ TA METODA SPRAWI,ŻE STANIESZ SIĘ GÓRĄ MIĘSA!!!
NA KAONIEC PODSUMUJĘ :
POWTURZENIA:6,50,6,100
HIPERPLAZJA: ROZCIĄGANIE MIĘŚNI , KTÓRE CHCECIE ROZBUDOWAĆ PRZES OKOŁO 1-2 MIN X10 NP. PRZY ROZCIĄGANIU KLATY, POPRZEZ ROZPIĘTIKI OPUSZCZAMY CIĘŻAR JAK NAJNIŻEJ I TRZYMAMY 1-2 MIN I TAK 10 RAZY,PAMIĘTAJ,BY ROZCIĄGNĄĆ DOCELOWE MIĘŚNIE,AŻ ZACZNĄ PĘKAĆ W SZWACH.OPIERAJĄC SIĘ NA NAJBARDZIEJ PRZEKONUJĄCYCH DOŚWIADCZENIACH ZE ZWIERZĘTAMI,ZALECAM 2 DNI CAŁKOWITEGO ODPOCZYNKU MIĘDZY SESJAMI,TO OZNACZE ROZCIĄGANIE NIE WIĘCEJ JAK 3 RAZY W TYGODNIU
~~~~~~MYŚLĘ,ŻE TO WAM SIĘ SPRZYDA~~~~~~
PRZEPRASZAM Z BŁEDY!!!!!

Bob budowniczy

[][][] [][][]
[][][][][] BOB12 [][][][][]
[][][][][][][]=====================[][][][][][][]
[][][][][] [][][][][]
[][][] [][][]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn. że co ważę teraz liczmy 70kg to za miech będę ważył ok.233,8kg?. Czy jeśli w miech przybieram 1 kg to po tym treningu przybiorę 3,34kg?.

...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
________________________________________
Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
Ashanti & Alicia Keys to moje kochanki.
Desire wisi mi 300milionów zielonych! kumacie?!.
Martwy Ciąg zapraszam ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69375 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Testowano na zwierzetach? MWAHAHAH! A to dobre! No i co, zwierzeta byly zadowolone?

Stary, jakos nie przekonales mnie do stosowania tej metody... Powiedz skad wytrzasnales takie glupoty (z "na zywo"? ).

"Knowledge without practice is nothing."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"50,100 POWTÓRZEŃ TO POWTÓRZENIA , KTÓRE NA CELU MAJĄ WYWOŁAĆ "POMPE" W KRWI I DOSTARCZENIU DO MIĘŚNI SKŁADNIKÓW POKARMOWYCH"



jak dostarczają składniki?





-----====(D-B-Z-team)====-----
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3740
po pierwsze to nie są głupoty, po drugie jeśli nie wieżycie sprubuj dla eksperymentu 1 miesiąc gwarantuje będziecie śpiewać z zadowolenia,a nie odrazu krytyka niedowiarki, ja stosuje od 1,5 miecha ,rewelacja !!!
w klacie z 100 na 102
w bicu z 34 na 35 cm
po trzecie ,powtarzam sprubujcie naprawdę warto!!!!
1 miesiąc was nie zbawi,a gwarantuje wam będziecie mi dziękować i przysyłać mi listy z podziękowaniami!!!!!

Bob budowniczy

[][][] [][][]
[][][][][] BOB12 [][][][][]
[][][][][][][]=====================[][][][][][][]
[][][][][] [][][][][]
[][][] [][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



"Knowledge without practice is nothing."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3740
nie denerwujcie mnie !!!!!zamiast mi podziękować to tak mi się odpłacacie !!!tą metode mogłem zachować tylko dla siebie ale jestem dobry i się zwami dzielę !!!!!tak mi się odpłacacie.nie lubie takiej krytyki !!
NIE PRUBOWAŁEŚ NIE KRYTYKUJ!!!!moja pierwsza zasada!!!SPRUBUJESZ będziesz śpiewał

Bob budowniczy

[][][] [][][]
[][][][][] BOB12 [][][][][]
[][][][][][][]=====================[][][][][][][]
[][][][][] [][][][][]
[][][] [][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bob proponuje abys sprobowal i powiadomil nas o efketach co Ty na to ?


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12691
tuturutututurutu.
wlazl kotek na plotek tralala.

Nie probowalem, a spiewam... dziwna sprawa.
Beez kitu, ciekawe o co tu chodzi...nigdy nie robilem tego "planu" a spiewam. Chyba jestem siakis wyjatkowy... No i znowu nie bede mogl dzis spac.


LOL

Pozdrawiam

"Odwaga nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg."

"Odwaga nie jest właściwością ciała, lecz duszy;
stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3740
prubowałem!!!!!!!!!!!!

Bob budowniczy

[][][] [][][]
[][][][][] BOB12 [][][][][]
[][][][][][][]=====================[][][][][][][]
[][][][][] [][][][][]
[][][] [][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak ?


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"

Zmieniony przez - Coolbart w dniu 2003-03-07 21:43:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tricepsy od środka-poprawione i czytelne

Następny temat

nie moge wytrzymac!!!

WHEY premium