SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> Pytania do moderatorów i weryfikatorów TUTAJ! <<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
jesli start byl przewidywany na polowe marca to tak wcale duzo czasu nie zostalo
no bo zalatwienie formlanosci i zestawow to nie jest takie hop sipu hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
zalatwienie formalnosci - to 1 dzien
odbieram dane od userów , przesyłam do firmy, firma kontaktuje sie z userami (mail/telefon) o zestawy i je wysyła, kurier dostarcza paczke na nastepny dzien

bez stresu
dostalem juz glosy od Activlabu
teraz bede offline do poznego wieczora, ale jeszce dzis , pewno kolo 23-24 ukaza sie wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
Witam mam pytanie odnośnie testu Amix nie wiem czy jest sens składać swoją deklaracje gdyż jak by co test mógłbym rozpocząć najwcześniej po majowym weekendzie i celem była by raczej rekompozycja (chodzi mi zwiększenie obwodów kosztem BF).Te niedogodności są spowodowane moim obecnym pobytem w Afganistanie ,ale po powrocie będę miał dłuuuuugi urlop co sprzyja prowadzeniu testów

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
czesc,
z tego co wiem sponsorowi zalezy na szybkim rozpoczeciu testu
wraz z wprowadzeniem nowej marki do sklepu sfd i oceną (jak najszybszą ) ich suplementów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
OK
Dzięki za szybką odpowiedź nie zawacam gitary i czekam na opinie bo sam jestem ciekaw
pozdro

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Czy jest możliwość wybrania do testu spons. osoby niepełnoletniej? Moze za zgodą opiekuna?

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
jest taka mozliwosc
i niepotrzebna jest zgoda opiekuna

ps. wyniki naboru/naborów po weekendzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Pytam bo nigdy nie widziałem żeby osoba niepełnoletnia brała udział w teście sponsorowanym.

ps. wyniki naboru/naborów po weekendzie

jakies dokladne terminy? :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>> ANKIETY - TUTAJ składamy podania do weryfikacji! <<<

Następny temat

crunchy protein snack - weider

WHEY premium