SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> Pytania do moderatorów i weryfikatorów TUTAJ! <<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
ale Kaizen dał za***isty zestaw do testu.. POTĘGA!
mam nadzieje, że nie dacie go jakiemuś sucharowi
dajcie jakiejs osobie z dużym stażem, chce widzieć jak puchnie

Zmieniony przez - -j451u- w dniu 2007-11-24 10:05:47

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
1. Nie moge wpisać sie do ankiety, strona mi ciągle wygasa ;/
2. W przeprowadzanych testach czy to sponsorowanych czy nie muszą sie znajdowac fotki przed i po aby porównac róznice, a jak sie to ma do np. chciałbym przeprowadzic test na siłe. W nim nie jest wazny wyglad jak przy masie czy rzeźbie i stąd tez moje pytanie czy przy testach na siłe tez obowiązkowe jest wstawienie fot przed i po? Pytam poniewaz jeszcze nie spotkałem sie zeby ktos przeprowadzał test typowo siłowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
Mam Takie male pytanie do modow
bo wlasnie juz jakos na dniach mamy zakonczyc cykl sponsorowany i czy moglbym tez sie zglosic jako osoba chetna do przetestowaina tego zestawiku z Kaizein?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
lampo zglosic sie kazdy moze

"prosimy by zgłaszały się osoby, które nie stosowały kreatyny w przeciągu ostatnich 6 tyg.!" - sam sobie odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
No tak wiem czytalem ale czasem sie zdazalo ze bylo tak ze poprostu nabory byly kopiowane i to z 6 tygodniami przerwy wcale nie bylo wazne wiec dlatego takie glupie pytanie sory za spam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
jeśli ktoś zgłosił się na b-f do testu kaizena'a to moze również tutaj złożyć ankiete czy nie ?

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Jaka ilość osób będzie brała udział w tym teście ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
1-dna raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Prosze moderatora o to, aby jak będzie taki miły, zmienił na TEST - Muscle Must Go on by MolderDist pods. str. 18 oraz zmienił ten byk w aktualnych wymiarach, że w ramie + 1 cm

Dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
ripahaza - tak mozesz sie zglosic

Jedna osoba bedzie brana pod uwage
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>> ANKIETY - TUTAJ składamy podania do weryfikacji! <<<

Następny temat

crunchy protein snack - weider

WHEY premium