SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> Pytania do moderatorów i weryfikatorów TUTAJ! <<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3102
Szkoda że masowy jest na innym forum..
Super bo jest i CreaPure ... ogólnie fajny zestaw.

Tylko szkoda że się tam nie udzielam i nie czytam...

Co radzisz ? Tam się rejestrować i pisać teraz ?

A ogólnie to fajnie że są takie przedsięwzięcia.

ZASADA NR 1 /a co do kobiet/:
Uwierz mi, nie musisz jej kupować jedzenia. Nie traktuj jej jak dziecka z Etiopii.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Ty daj sobie spokoj , Twoja szansa na tym forum jest praktycznie zerowa a co mowic na drugim.

Pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3102
thx za słowa otuchy

ZASADA NR 1 /a co do kobiet/:
Uwierz mi, nie musisz jej kupować jedzenia. Nie traktuj jej jak dziecka z Etiopii.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
No niema co sie oszukiwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3102
Rozumiem... Ale robie sztuczny tłok w naborach... A tak szczerze to zestaw nie dla mnie. Suple bardziej dla zaawansowanych.

I pytanko:
Jak chce zrobić poprawki w ankiecie to muszę jeszcze raz ją napisać ?

Zmieniony przez - RSZ13 w dniu 2007-06-26 15:55:11

ZASADA NR 1 /a co do kobiet/:
Uwierz mi, nie musisz jej kupować jedzenia. Nie traktuj jej jak dziecka z Etiopii.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Jakie rodzaju maja to byc poprawki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3102
Coś przez miesiąć urosło Teraz się pomierzyłem i ładniej rozpisałem. Dieta bez zmian. Ale pewnie ją w ciągu tego tygodnia zmienie. Bo te żercie mnie już denerwuję.

ZASADA NR 1 /a co do kobiet/:
Uwierz mi, nie musisz jej kupować jedzenia. Nie traktuj jej jak dziecka z Etiopii.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
zakladasz nowa ankiete a tu lub pod nowa ankieta piszesz gdzie znajduje sie stara ,a ktorys z nas ją skasuje

lub wysylasz info na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3102
Ok. Dzięki za info. Dziś w nocy opracuję nową diete i wrzucę ankiete.

ZASADA NR 1 /a co do kobiet/:
Uwierz mi, nie musisz jej kupować jedzenia. Nie traktuj jej jak dziecka z Etiopii.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
a teraz jak jest przesuniety na wrzesień to kiedy beda wyniki??

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>> ANKIETY - TUTAJ składamy podania do weryfikacji! <<<

Następny temat

crunchy protein snack - weider

WHEY premium