SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> Pytania do moderatorów i weryfikatorów TUTAJ! <<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
bajera!!
zobaczymy

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
cyt z naboru do zestawu redukcyjnego:
...prosimy aby zgłaszały się osoby, które nie stosowały kreatyny w przeciągu ostatnich 6tyg.""

czyli to że kończę obecnie cykl na kreatynie wyklucza mnie z udziału w teście zestawu na redukcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
nie ma juz tego - wklejalem z naboru masowego tresc naboru
ale edytowalem
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
właśnie zauważyłem i chciałem edytować posta ale mnie wyprzedziłeś

PS miałeś iść spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Mialbym drobna sugestie, azeby wyniki testow PVL zostaly ogloszone w sobote przed 20. Ja osobiscie i tak planuje jakos konkretnie uderzyc i pewnie chetnie skorzystalbym z promocji Kogut'a. No ale jezeli zostalbym wybrany do testu, wiadomo ze zakupy bylyby zbedne.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
czy do redukcyjnego PVL istniałaby możliwość dorzucenia staku kreatynowego?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
elvis - nabory PVL nie są w zadne sposob powiazne z promocja sklepu sfd, towar bedzie i tak dopiero w kwietniu wiec nabory będą trwały do weekendu lub jak bedzie taka potrzeba (malo chetnych-w co osobiscie nie wierze; lub problemy z wyborem odpowiedniej osoby) to nabory będą trwały dłużej

don pawson - nie wiem; ale sie dowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ok, to daj znać.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Banan nie kombinujmy z zadnym stackiem , niech to bedzie czysta wycinka. Ostatnio nic takiego w dziale sie nie pojawilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
dodany do zestawu został jeden produkt, zasugerował go animal
nie jest to zadna rewolucyjna zmiana ale na pewno w celu poprawy siły ,wytrzymałości na treningu się przyda

stacków i supli innych firm nie będzie można używać w zestawach PVL

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-03-27 12:38:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>> ANKIETY - TUTAJ składamy podania do weryfikacji! <<<

Następny temat

crunchy protein snack - weider

WHEY premium