SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> Pytania do moderatorów i weryfikatorów TUTAJ! <<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958381
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
bo na bf mam test. W sumie samo białko i omega-3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958381
mi to nie przeszkadza i nie widze problemów , tylko Ty sie zastanów , bo jednak w zestawie masz NO booster z kreatyną i to na dodatek monohydratem,a przed startem - bo cos tak słyszalem (nie ogarnialem ostatnio wiec jestem pare miechow zacofany ) to moze Ci troche pomieszac

a zestaw jest do przetestowania cały, wiec ja odpowiedzialnosci za to nie biore
sam test na bf mi nie przeszkadza, chyba ze komus z ich strony , w co watpie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
fakt

f***

Nie zauwazyłam superpumpa

Dobra poczekam na inny test.

Dzięki Kubus za odpowiedz:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958381
https://www.sfd.pl/***_MEGA_TEST_-_NABÓR_-_OLIMP_-_MASA_***-t483400.html#post0

ruszył 1 z 3 duzych naborów, ktore zapowiadalem
test na okolo 10-12 suplementacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66842
Mam pytanie czy muszę umieszczać trening i diete w odpowiednich działach skoro były układane przez Michaila?Jednego z większych fachowców na forum.

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958381
Proszę czytać uważnie treść zawartą w naborze

trening i dietę w odpowiednich działach , będzie musiał do oceny poddać już ZWYCIĘZCA naboru, by ocenic ewentualne bledy, wprowadzic zmiany/ korekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66842
Przepraszam mój błąd

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Będziecie coś dla wieprzy na redukcję szykować?:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>> ANKIETY - TUTAJ składamy podania do weryfikacji! <<<

Następny temat

crunchy protein snack - weider

WHEY premium