SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> Pytania do moderatorów i weryfikatorów TUTAJ! <<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
podaj dobre linki to podmienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
no niestety coś jest nie tak, ja nie mam czasu niestety na poprawianie zdjec -bo mam duzo pracy na głowie

ale jak wrzucam powyzsze linki pozostaje puste pole - tutaj je wklejam tez (mozesz wejsc w edycje mojego posta i zobaczyc,ze sa wklejone miedzy tagi IMG , a nic nie widac, czyli albo nie sa to direct linki jednak,albo cos zle przekopiowales)














albo u mnie jest cos nie tak - bo ja ich nie widze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
kiedy miałby ruszyć test activlabu?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45565

Pomogłem? Daj soga, zmotywuje mnie to do dalszej pomocy w temacie!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45565

Pomogłem? Daj soga, zmotywuje mnie to do dalszej pomocy w temacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 628
nie wiem czy cos takiego juz bylo ale zaryzykuje... Chcialbym zaproponowac test produktow sfd to by byla dobra reklama dla waszych produktow... Sam bym zrobil test tylko za pozno zauwazylem ze istnieja. A aktualnie jestem bez $$.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
Witam.
Fajnie by było jeżeli pojawiło by się zestawienie odżywek z danej kategorii jako osobna podstrona (nie w formie forum) tz.:
Na podstawie ankiet z forum np. 3 najlepiej oceniane odżywki z danej kategorii(gainer białko, staki, bcca, spalacze...).
Bardzo ułatwiło by to wybór odżywek. Bo przewijanie ich wszystkich pomieszanych to nic przyjemnego.

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Dzisiaj ruszą , po dłuższej przerwie nabory do testów sponsorowanych :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>> ANKIETY - TUTAJ składamy podania do weryfikacji! <<<

Następny temat

crunchy protein snack - weider

WHEY premium