SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[WYZWANIE] - Kalorie na czas ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
FighterX
Musiałbym jakąś dobrą skikanke ogarnąć to może pokonkuruję

Dobra skakanka sporo pomaga

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020294
fsl
FighterX
Musiałbym jakąś dobrą skikanke ogarnąć to może pokonkuruję

Dobra skakanka sporo pomaga


Choć dawno nie miałem w rękach lekkiej skakanki, ostatnio głównie pracuję na ciężki, żeby wzmocnić barki do pływania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12187 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
Chciałam zgłosić. ze podjęłam orientacyjna próbę wioślarza. Mam kilka odkrywczych "refleksji": trzeba wymiareczkować opór - ja na pierwszy raz ustawiłam praktycznie brak oporu; trzeba rozwiązać problem zdjęcia wyniku - sięganie po telefon spowodowało dodanie 20-30s. Nie znałam tej maszyny i nie wiedziałam wciśnięcie czego spowoduje zamrożenie ekranu - bałam się, ze zresetuję zupełnie. Ot - może nikt takich blondynkowych problemów mieć nie będzie:)
Tak czy inaczej, dla ciekawości spróbuję sobie jeszcze raz czy dwa. raczej nie przewiduje nagrywania filmiku z tego wioślarza, więc ot tak poza główną konkurencją wystepuję:)
Wiosłowałam pierwszy raz od roku i pierwszy raz na tej full elektronicznej maszynie...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Na większości popularnych wioślarzy da się ustawić odliczanie do ustalonej ilości kalorii. Wiosłujesz i wiosłujesz, kalorie lecą od 30 do 0 i jak doleci do zera to zatrzymywany jest czas. Można to samo zrobić z czasem, dystansem - takie programowanie interwałów w zależności od celu. Wrzucasz wtedy początek że masz komputerek ustawiony na 30, odkładasz telefon, wiosłujesz wiosłujesz a na koniec bierzesz telefon i pokazujesz na jakim czasie zatrzymał się licznik.



Zmieniony przez - fsl w dniu 2020-02-18 21:51:48

Zmieniony przez - fsl w dniu 2020-02-18 21:52:14
2

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Mam prymitywnego wioślarza, dwa ramiona z hydraulicznym oporem i zwykły mechaniczny rower stacjonarny z kołem zamachowym 60 kg do spinningu. Ktoś ma pomysł, jak na tym liczyć z grubsza kalorie? Może smartwatch zaangażować, TomTom tyle, że tam brak tych dyscyplin a rower z gpsem jedynie lub bieżnia?

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020294
Paatik
Chciałam zgłosić. ze podjęłam orientacyjna próbę wioślarza. Mam kilka odkrywczych "refleksji": trzeba wymiareczkować opór - ja na pierwszy raz ustawiłam praktycznie brak oporu; trzeba rozwiązać problem zdjęcia wyniku - sięganie po telefon spowodowało dodanie 20-30s. Nie znałam tej maszyny i nie wiedziałam wciśnięcie czego spowoduje zamrożenie ekranu - bałam się, ze zresetuję zupełnie. Ot - może nikt takich blondynkowych problemów mieć nie będzie:)
Tak czy inaczej, dla ciekawości spróbuję sobie jeszcze raz czy dwa. raczej nie przewiduje nagrywania filmiku z tego wioślarza, więc ot tak poza główną konkurencją wystepuję:)
Wiosłowałam pierwszy raz od roku i pierwszy raz na tej full elektronicznej maszynie...







W kwestii spalonych kalorii, to jeszcze chodziło o nagranie filmu. Tzn pokazujemy na nim ekran przed, nas walczących z wyzwaniem i później ekran po wykonaniu wyzwania. Tak jest najprościej zweryfikować wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12187 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
Fighter - "raczej nie przewiduje nagrywania filmiku z tego wioślarza, więc ot tak poza główną konkurencją wystepuję:)"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Wioślarz jest super ogólnorozwojową maszynką - może przez tego challenga się polubicie i wpadnie na stałe do Twojego planu Na prawdę warto korzystać z tej maszynki


Zmieniony przez - fsl w dniu 2020-02-19 07:48:50
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020294
Paatik
Fighter - "raczej nie przewiduje nagrywania filmiku z tego wioślarza, więc ot tak poza główną konkurencją wystepuję:)"


A może na rowerek się skusisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12187 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
Nawet jak się skuszę (chociaż jak każdy psychicznie zrównoważony człowiek nie znoszę Airbika) to też będzie fota z ekranu, a nie filmik... W moim przypadku osiągi są tak "powalające", ze od razu widać ze to ja wykręciłam "taaaki" wynik, a nie np. mój osiemnastoletni synek sportowiec:)

fsl - jak chodziłam na cf, to mnie trener zawsze nadzień dobry tym ustrojstwem częstował, a na dowidzenia airbikem. Wolałam się witać, niz żegnać:)
Ale np. narciarza (z tej samej grupy narzędzi tortur) lubiłam znacznie bardziej - a mi go dawkował raz na jakiś czas. Szkoda, ze na wielu siłkach tego nie ma.. Lubiłam być jak Justyna Kowalczyk:)



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-02-19 08:04:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Crossfit - brak postępów

Następny temat

[WYZWANIE] - Odpręż się i zwieś ;-)

WHEY premium