SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Kurczak, indyk i papaje, po D3 mi zawsze staje!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93288

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Czekam na pytanie czy dieta jest potrzebna i czy bez niej bym nie miał progresu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
To po co tracisz czas i odpowiadasz ? Ćwiczę już długi czas , nigdy nie brałem żadnych witamin a także staram sie nie wspomagać dużą ilością suplementów . Dlatego też dziwię się , że ludzie wydaja naprawde spore pieniadze na to . Szczegolnie gdy ktos mowi ze ooo jak duzo wydalem . Jak ktos ma hajs i kupuje nie ma sprawy ale jak ktos nie ma i wydaje prawie wszystko na suple to jest dla mnie bez sensu bo i bez tego mozna sie naprawde dobrze wyrobic ;)

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
Dieta co innego niz suplementy / wspomagacze itp . Ja nie powiedzialem ze witaminy sa zle / niepotrzebne itp . Poprostu uwazam ze nie trzeba wydawac kasy na suplementy , i widze to po sobie ze mozna wygladac bardzo dobrze bez ;) Liczy się ciężka praca a nie wydane $$ na suple i tyle.

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dobrze wyrobić ok, ale jak ktoś przygotowuje się do zawodów i myśli o tym profesjonalnie to suplementacja to podstawa.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
Dokładnie .

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dlatego wywalam kasę na suple

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Chociaż źle napisałem że wywalam, nie uważam że to wyrzucone pieniądze bo inwestuję w siebie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Nie znasz mnie. Sprawdz sobie jak cwicze i ile przy tym jem. Jestem e okresie prxygotowawczym do zawodow 6 godzinnego nieustannrgo biegu i jesli twierdzisz ze cwiczac 3x dziennie i bedac na 2500kcal dostarcze wszystkiego z diety to daj mi te diete, skorzystam... Zobacz ze nie biore zadnych hmb i innych ciekawostek tylko witaminy,na ktore mam realne zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
Ok! Mówię ogólnie :D

Zmieniony przez - Steelseries90 w dniu 2015-03-20 17:14:54

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
Nie napinajcie sie tam chlopaki . Chodzilo mi glownie o ludkow ktorzy nie moga sobie na to pozwolic a takze nie potrzebuja tego a wydaja duuuzo na "wspomagacze" . A tymczasem czas troche posiłować bo bicek z trickiem same sie nie zrobią !
Pozdro

No One Lives Forever

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomozcie przybrac na masie !

Następny temat

Redukcja kcal

WHEY premium